Lidhu me ne

Mix

E vërteta e romancës së Taylor Swift me Travis Kelce

Travis Kelce duke pranuar se ai u përpoq të lidhej me Taylor Swift në një nga koncertet e saj ka ndezur në mënyrë të pashmangshme thashethemet se të dy po kalojnë kohë së bashku.

Por një burim i tha ET se Kansas City Chiefs dhe këngëtarja “Anti-Hero” nuk janë zyrtarisht në lidhje. Në korrik në podkastin e tij, New Heights, Travis i tha vëllait të tij, Jason Kelce, se ai u përpoq të fliste me Taylor gjatë ndalesës së saj Eras Tour në stadiumin Arrowhead të Kansas City.

“Unë u zhgënjeva që ajo nuk flet para ose pas shfaqjeve të saj, sepse duhet të ruajë zërinpër 44 këngët që ajo këndon,” tha futbollisti . “Kështu që  nuk arrita t’i dorëzoja një nga byzylykët që bëra për të.”

Duke i shpjeguar fenomenet e byzylykëve në shfaqjet e Taylor vëllait të tij 35-vjeçar, Travis vazhdoi: “Nëse jeni në koncerte të Taylor Swift, ka byzylykë miqësie. Kam marrë disa prej tyre duke qenë atje, por doja t’i jepja Taylor Swift një me numrin tim në të.”

Kjo nuk funksionoi saktësisht, siç vuri në dukje ai, “Ajo nuk takon askënd, ose të paktën ajo nuk donte të takonte mua, kështu që unë e mora atë personale.”

Megjithëse ai nuk ishte në gjendje të merrte numrin e saj, Kelce  lavdëroi Taylor për paraqitjen e “një shfaqje të pabesueshme”.

“Sinqerisht, Kansas City u shfaq. Unë kam parë Arrowhead të mbushur kështu vetëm për lojërat e Chiefs me kaq shumë emocion,” mendoi ai. “Të gjithë ishin të veshur me rozë dhe vjollcë duke u çmendur për të. Ishte e egër. Ishte një shfaqje e egër.”

MË TEPËR

Kioske12 orë më herët

Sali Berisha-Pehlivani i Mundur që nuk ngopet me ndeshje

NGA ARDIT HAXHIJA Në kohën e lashtë, kur pehlivanët lyheshin me vaj dhe luftonin me forcë të pamposhtur në duel,...

Kryesore17 orë më herët

Zgjidhja nuk është bashkimi i opozitës, por çlirimi i saj nga Sali Berisha

Erl Kodra Kur Sali Berisha u sanksionua më 19 Maj 2021 nga Departamenti i Shtetit si person non-grata, automatikisht Partia...

Radar17 orë më herët

Mcgonigal zbuloi blofin e dëshpëruar të opozitës

Nga Endri Tafani Ishte evidente nga materialet e dosjes McGonigal që nuk mund të kishte dënim apo akuzë penale ndaj...

Mix17 orë më herët

‘The Nun 2’, filmi më i ndjekur i momentit dhe pse njerëzit adhurojnë horrorin

Pavarësisht zhurmës së Barbie-t. filmi më i ndjekur gjatë fundjavës së fundit ishte The Nun 2. Me një fitim 30.1...

Radar17 orë më herët

Ku mund të fitohet sot me Saliun në Shqipëri?

Nga Spartak Ngjela Kukësi sërish e hodhi Saliun në batakun e humbësit. Ishte logjike: kukësianët punojnë në Angli me shumicë...

Mix2 ditë më herët

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen foli me sinqeritet në një intervistë të re për problemet e shëndetit mendor që përjetoi në kulmin e...

Mix2 ditë më herët

Një listë me parfume për meshkuj, perfekte për dhuratë

Zgjedhja e një parfumi si dhuratë për një burrë mund të jetë një gjest i menduar dhe personal. Megjithatë, preferencat...

Kritike2 ditë më herët

Politika e “marrjes me të mirë” nuk funksionon me Serbine !

Ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar pas vrasjes së një polici të Kosovës dhe plagosjes së dy të tjerëve....

Radar2 ditë më herët

Sulmi në veri të Kosovës, Berisha: Akt kriminal i frymëzuar dhe sponsorizuar nga Beogradi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me sulmin në Leposaviç të Kosovës, ku një grup i armatosur qëlluan për...

Kryesore2 ditë më herët

Vrasja e policit në Kosovë, Rama reagon me rezerva, asnjë kritikë për Vuçiç

Kryeministri Edi Rama ka reaguar i fundit nga krerët e lartë të shtetit lidhur me ngjarjen e rëndë në veri...

Facebook