Lidhu me ne

Mix

Kuptimi i orës / Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë, sipas besimit popullor

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë, sipas besimit popullor

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë në mëngjes

6:06 – Do bëj të pamundurën për të fituar dashurinë tënde

07:07 – Dikujt i pëlqen vërtet

08:08 – Padroni/ia e zemrës tënde ka menduar shumë për ty sot

09:09 – Dashuria jote do të vijë

10:10 – Dikush do të të propozojë

11:11 – Shpejt do marrësh një mesazh

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë pasdite

12:12 – Gjëra të bukura do të ndodhin

13:13 – Do kesh një të dashur të bukur

14:14 – Investo tek një person i veçantë

15:15 – Më mungon

16:16 – Dikush që ke pranë do të të puthë

17:17 – Padroni/ia i/e mendimeve të tua ndjen të njëjtën gjë për ty

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë gjatë natës

18:18 – Dikush që të do, të mungon

19:19 – Do bësh për vete atë që do më shpejt nga ç’e kishe menduar

20:20 – Do kesh një surprizë në dashuri

21:21 – Shpejt do jesh me atë që dëshiron

22:22 – Dikush të ka ëndërruar natën e kaluar

23:23 – Nuk do të të tradhëtojnë kurrë

00:00 – Shpreh një dëshirë!

01:01 – Dikush të dashuron

02:02 – Një datë e veçantë po vjen

3:03 – I/e dashuri/ja jote është i/e lumtur me ty

04:04 – Dikush të mendon

05:05 – Shpejt do marrësh një ftesë interesante

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix2 minuta më herët

Frutat më të mira për rënie në peshë

Frutat janë pjesë e domosdoshme e një regjimi ushqimor që të ndihmon të humbasësh kilogramët e tepërt. Por ka disa...

Mix4 minuta më herët

Si të dalloni nëse karkalecat e detit janë të freskët

Karkalecat janë një nga produktet më të shijshme dhe më të konsumuara të detit gjatë stinës së verës.https://b3507b3e3c6a41489e39c6d14c30e626.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html Ato na...

Mix5 minuta më herët

Tensioni i lartë i gjakut – Cilat janë ushqimet që e rrisin më tepër

Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë shkatërrimtar për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, tensioni i lartë i...

Mix8 minuta më herët

Kur duhet pirë qumështi – Në mëngjes apo në mbrëmje?

Qumështi është një nga produktet më të konsumueshme të bulmetit. Megjithatë, koha e pirjes së tij është thelbësore në përthithjen...

Temporal20 minuta më herët

Ndryshimet e Partisë Demokrate dhe asaj Republikane ndër vite

Shtetet e Bashkuara kanë dy parti të mëdha: atë Demokrate dhe atë Republikane. Zëri i Amerikës i hedh një vështrim...

Mix23 minuta më herët

Në limitet e censurës, Wanda Nara publikon foton “hot”

Vanda Nara ka menduar që të ndezë rrjetin me një tjetër postim tepër të nxehtë, madje në limitet e censurës....

Mix12 orë më herët

Këto janë tre smartfonët më të mirë për të shkrepur foto natën

Këtu janë tre telefonat inteligjentë më të mirë për fotografitë gjatë natës, të disponueshëm aktualisht në treg. Më i miri...

Mix12 orë më herët

Samsung Galaxy Ring, ja sa mund të kushtojë

Një çmim midis 300 dhe 350 dollarë dhe një abonim mujor prej 10 dollarë. Ky do të ishte shpenzimi i...

Radar12 orë më herët

SPAK po i heton pasurinë? Noka: Kam vetëm një apartament dhe makinë me kredi

Flamur Noka Demokrati Flamur Noka ka deklaruar se nuk është në dijeni që SPAK ka nisur një hetim pasuror në drejtim të...

Mix12 orë më herët

Rikthehet Demi Moore, skena nudo në filmin e fundit

Në moshën 61-vjeçare Demi Moore ende dëshiron të guxojë. Këtë bëri me filmin e saj të fundit, “The Substance”, i...

Facebook