Lidhu me ne

Mix

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën e Britney Spears!

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën

Ende pa bërë një muaj, libri më i shitur i kujtimeve të Britney Spears, “The Woman in Me”, është në bisedime për t’u kthyer në një një film.

Në javën e tij të parë, libri u shit në mbi 1 milion kopje në SHBA, duke kryesuar listën e bestsellerëve të New York Times.

Sipas raporteve nga PageSix, Brad Pitt, 59 vjeç, është ndër personazhet e famshëm që dëshirojnë të përshtasin historinë e Spears për ekranin e madh. Reese Witherspoon dhe Margot Robbie janë gjithashtu në mesin e atyre që duket se janë të interesuar për këtë project. 

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën

Kujtimet e këngëtares, të cilat u publikuan më 24 tetor, zbulojnë momentet e vështira të Britney në sytë e publikut, për kujdestarinë nga babai i saj dhe betejën për kujdestarinë e fëmijëve të saj.

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën

Por duket se jo të gjithë janë entuziastë për diçka të tillë. “Brad Pitt, biografitë për gratë e dhunuara nuk janë mjeti për t’u penduar apo rregulluar imazhin tuaj publik, për të gjetur diçka tjetër”, shkroi një përdorues në platformën X.

MË TEPËR

Mix4 ditë më herët

Astma, shkaktarët dhe simptomat tek fëmijët!

Mjekja pediatre Zerina Sheme shpjegon se një ndër sëmundjet kronike të fëmijëve është asthma, e cila shfaqet nga mosha 2-3...

Temporal4 ditë më herët

Standardi i epilimit me laser vetëm tek “Dream Beauty Clinic”

Laser Alexandrite Candela, konsiderohet si standarti i epilimit me laser.Eshte tashme i provuar si trajtimi lazerik më i sigurt dhe...

Mix4 ditë më herët

Ja arsyet përse ndjeni marrje mëndsh

Ndjesia e një marrje mendsh të vazhdueshme mund të kthehet në një pengesë serioze për përqendrimin tuaj dhe angazhimet e...

Mix4 ditë më herët

Si të kuptoni nëse keni gurë në veshka/ Çfarë duhet të bëni

Gurët në veshka janë depozita mineralesh dhe kripërash që formohen në brendësi të veshkave. Prania e tyre mund të ndikojë...

Mix4 ditë më herët

“SAG Awards 2024”, lista e plotë e fituesve

Çmimet e 30-ta të SAG Awards , çmimet vjetore të Screen Actors Guild, u zhvilluan të shtunën, më 24 shkurt,...

Mix5 ditë më herët

Çfarë tregon mpirja e duarve gjatë gjumit për shëndetin tuaj?

Mpirja e herëpashershme ose ndjesia e shpimint në gjymtyrë është normale. Zakonisht kjo ndodh kur ju flini në një pozicion...

Mix5 ditë më herët

Mosha normale kur fëmija fillon të flasë, këto janë rastet kur duhet të shqetesoheni

Bëhet fjalë për dembelizëm apo kemi të bëjmë me një problem në zhvillimin e fëmijës? Kjo është pyetja që prindërit...

Mix5 ditë më herët

Pse kolla mbetet pas të ftohurës – Trajtimet natyrale që duhet të bëni

Kolla është një simptomë shumë e zakonshme e të ftohurës. Ajo është një instrument, nëpërmjet të cilit organizmi nxjerr jashtë...

Mix5 ditë më herët

Sa është pasuria e mbretëreshës së ardhshme, Kate Middleton

Kate Middleton ka një pasuri personale mbresëlënëse. Sigurisht, ajo u bë edhe më e madhe gjatë martesës së saj tashmë 13-vjeçare...

Mix5 ditë më herët

Pa telefon dhe internet në shtëpi, jeta e thjeshtë e yllit të “Oppenheimer”

Cillian Murphy është një ndër aktorët më të vlerësuar të momentit, pas performancës të jashtëzakonshme në “Oppenheimer”. Aktori 47-vjeçar bën...

Facebook