Lidhu me ne

Radar

Çfarë i pëshpërit ‘sheqeri’ Begaj, Ramës

Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,

Këtë të mërkurë në Tiranë, në Pallatin e Kongreseve u mbajt Samiti i Diasporës.

Këngët, vallet, ritmet dhe kostumet tradicionale i dhanë një atmosferë të madhe këtij samiti.

Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,
Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,

Nuk munguan as personazhet e njohur si këngëtarja, Elhaida Dani dhe Elsa Lila. U ndanë edhe çmime. 

Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,

Kryeministri, Edi Rama i dha trajnerit të Kombëtares “Shqiponjën e Artë”. Falenderimet dhe batutat nuk munguan mes Ramës dhe Silvinjos. 

Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,
Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,

Përpos momenteve të rëndësishme, siç ishte dhe firmosja e marrëveshjes mes Shqipërisë dhe Komunistetit Arbëresh, pat dhe momente pikante që tërhoqën vëmendjen. Një i tillë ishte ai i presidentit, Bajram Begaj i cili në një moment po i pëshpëriste diçka Ramës. 

Foto pikante/ Çfarë i pëshpërit 'sheqeri' Begaj,

Rama shfaqet indiferent ndaj asaj që thotë “sheqeri” Begaj dhe pse ky i fundit është kthyer 90 gradë për t’i thënë diçka Ramës, por se çfarë nuk dihet me saktësi. Begaj u bë viral me shprehjen e tij ku tha se “kafen e pi pa sheqer, se jam sheqer vetë”.

MË TEPËR

Mix5 ditë më herët

Astma, shkaktarët dhe simptomat tek fëmijët!

Mjekja pediatre Zerina Sheme shpjegon se një ndër sëmundjet kronike të fëmijëve është asthma, e cila shfaqet nga mosha 2-3...

Temporal5 ditë më herët

Standardi i epilimit me laser vetëm tek “Dream Beauty Clinic”

Laser Alexandrite Candela, konsiderohet si standarti i epilimit me laser.Eshte tashme i provuar si trajtimi lazerik më i sigurt dhe...

Mix5 ditë më herët

Ja arsyet përse ndjeni marrje mëndsh

Ndjesia e një marrje mendsh të vazhdueshme mund të kthehet në një pengesë serioze për përqendrimin tuaj dhe angazhimet e...

Mix5 ditë më herët

Si të kuptoni nëse keni gurë në veshka/ Çfarë duhet të bëni

Gurët në veshka janë depozita mineralesh dhe kripërash që formohen në brendësi të veshkave. Prania e tyre mund të ndikojë...

Mix5 ditë më herët

“SAG Awards 2024”, lista e plotë e fituesve

Çmimet e 30-ta të SAG Awards , çmimet vjetore të Screen Actors Guild, u zhvilluan të shtunën, më 24 shkurt,...

Mix6 ditë më herët

Çfarë tregon mpirja e duarve gjatë gjumit për shëndetin tuaj?

Mpirja e herëpashershme ose ndjesia e shpimint në gjymtyrë është normale. Zakonisht kjo ndodh kur ju flini në një pozicion...

Mix6 ditë më herët

Mosha normale kur fëmija fillon të flasë, këto janë rastet kur duhet të shqetesoheni

Bëhet fjalë për dembelizëm apo kemi të bëjmë me një problem në zhvillimin e fëmijës? Kjo është pyetja që prindërit...

Mix6 ditë më herët

Pse kolla mbetet pas të ftohurës – Trajtimet natyrale që duhet të bëni

Kolla është një simptomë shumë e zakonshme e të ftohurës. Ajo është një instrument, nëpërmjet të cilit organizmi nxjerr jashtë...

Mix6 ditë më herët

Sa është pasuria e mbretëreshës së ardhshme, Kate Middleton

Kate Middleton ka një pasuri personale mbresëlënëse. Sigurisht, ajo u bë edhe më e madhe gjatë martesës së saj tashmë 13-vjeçare...

Mix6 ditë më herët

Pa telefon dhe internet në shtëpi, jeta e thjeshtë e yllit të “Oppenheimer”

Cillian Murphy është një ndër aktorët më të vlerësuar të momentit, pas performancës të jashtëzakonshme në “Oppenheimer”. Aktori 47-vjeçar bën...

Facebook