Lidhu me ne

Mix

20 modele flokësh për vajza, për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet etj

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

Fustani dhe këpucët për dasma/ditëlindje/evente gjenden lehtësisht. Në mos në një dyqan, në një tjetër diçka do t’ju tërheqë vëmendjen. Pastaj grimi dhe bizhuteritë vendosen në bazë të veshjes dhe flokët mbeten të fundit, të neglizhuar.

Frymëzohuni nga 20 modelet e mëposhtme.

1. Flokë të mbledhur me karficë të madhe

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

2. Kaçurrela voluminoze

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

3. Topuz i mbledhur poshtë dhe shumë karfica

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

4. Bisht i gjatë i mbledhur poshtë

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

5. Topuz me onde plazhi

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

6. Krehje e viteve ‘90

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

7. Bisht voluminoz

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

8. Baluke false

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

9. Përdredhje e lirshme

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

10. Flokë të lëpirë

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

11. French twist i rrëmujshëm

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

12. Gjysmë bisht

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

13. Gërsheta të mbledhur

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

14. Onde të lehta

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

15. Flokë të lëmuar dhe të larg fytyrës

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

16. Topuz i dyfishtë me fjongo

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

17. Topuz në majë të kokës

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

18. Flokë të fryrë, të çuar pas

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

19. Gjysmë topuz

20 modele flokësh për gjithë dasmat, ditëlindjet, eventet

20. Topuz klasik

MË TEPËR

Kryesore19 orë më herët

Fjalia e Xhaçkës që shkallmoi çdo propagandë të PS!

Shkruar nga Irena BeqirajXhaçka dhe Rama Nuk di sa duar do të duhet të puthin e sa tallava do të...

Mix19 orë më herët

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar? 34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë. A është Demi tradhtar? Shenja më sensuale, por që...

Radar19 orë më herët

Shenja e parë se tagri i PS-së qëndron mbi Kushtetutën

Ish-ministrja Olta Xhaçka ka dalë Top-Channel që të bilbilojë për demokracinë dhe rendin kushtetues. Sipas saj parlamenti dëshmoi se mban...

Mix19 orë më herët

Zbuloni 6 arsyet që ju bëjnë të ndiheni të lodhur

Është normale të ndihesh i/e lodhur pas një nate me gjumë të trazuar, pasi jeni çuar herët në mëngjes ose...

Mix19 orë më herët

Mit apo e vërtetë: A sëmuresh nga gluteni?

Picat, ëmbëlsirat, buka, makaronat, të gjitha përmbajnë zakonisht grurë, elb ose thekër. Kështu që kanë edhe gluten. Pjesës më të...

Mix19 orë më herët

Bora Zemani dhe shtatzënia “fake” për klikime

Me duart mbi bark, Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On...

Mix19 orë më herët

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe ndërsa ishte live në skenën e “X Factor”

Moderatorja Alketa Vejsiu është përballur me një incident mbrëmjen e djeshme gjatë konkursit të muzikës “X Factor Albania”. Drejt saj...

Aktualitet4 ditë më herët

WOOOW / Tedi Blushi: Ai është Ilir Meta, o super budallenj

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i doli në mbrojtje Ilir Metës dhe deklaroi se kryeministri Edi...

Sport4 ditë më herët

Jurgen Uldedaj, boksi dhe jeta jashtë ringut!

Nga Nada Biraçi Fotografia: Andis Rado Veshjet: Reiman Sapo ka siguruar fitoren e 16-të në karrierën e tij, ku në...

Mix4 ditë më herët

Mos nxitoni tek ilaçet, provoni këto teknika për dhimbjet e stomakut

Dhimbjet e stomakut shpesh mund të trajtohen me ilaçe shtëpiake dhe natyrale, si dhe me ndryshime të stilit të jetesës....

Facebook