Lidhu me ne

Mix

Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të vetën edhe me yjet

Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të

Ylli i kinematografisë, ëndrra e shumë grave të një epoke tjetër, në fotot e fundit që po qarkullojnë në rrjet shfaqet ndryshe. Vitet kanë bërë të vetën dhe e kanë rrëzuar pamjen prej kolosi të një prej burrave më të bukur të të gjitha kohërave.

Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të

Alain Delon është me familjen, në një tryezë, më shumë kilogramë më pak, tashmë 88 vjeç. E vetmja gjë që nuk ka ndryshuar janë sytë shprehës.

Prej kohësh, aktori francez nuk ishte shfaqur në ndonjë foto apo event. Ndaj këto pamje ngjallin interes.

Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të
Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të
Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të
Fotot e fundit të Alain Delon dëshmojnë se koha bën të

Komentet në rrjet kanë qenë të shumta dhe shumica prej tyre shkruajnë thuajse të njëjtën gjë: Koha paska bërë të vetën.

MË TEPËR

Kryesore18 orë më herët

Fjalia e Xhaçkës që shkallmoi çdo propagandë të PS!

Shkruar nga Irena BeqirajXhaçka dhe Rama Nuk di sa duar do të duhet të puthin e sa tallava do të...

Mix18 orë më herët

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar? 34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë. A është Demi tradhtar? Shenja më sensuale, por që...

Radar18 orë më herët

Shenja e parë se tagri i PS-së qëndron mbi Kushtetutën

Ish-ministrja Olta Xhaçka ka dalë Top-Channel që të bilbilojë për demokracinë dhe rendin kushtetues. Sipas saj parlamenti dëshmoi se mban...

Mix18 orë më herët

Zbuloni 6 arsyet që ju bëjnë të ndiheni të lodhur

Është normale të ndihesh i/e lodhur pas një nate me gjumë të trazuar, pasi jeni çuar herët në mëngjes ose...

Mix18 orë më herët

Mit apo e vërtetë: A sëmuresh nga gluteni?

Picat, ëmbëlsirat, buka, makaronat, të gjitha përmbajnë zakonisht grurë, elb ose thekër. Kështu që kanë edhe gluten. Pjesës më të...

Mix18 orë më herët

Bora Zemani dhe shtatzënia “fake” për klikime

Me duart mbi bark, Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On...

Mix18 orë më herët

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe ndërsa ishte live në skenën e “X Factor”

Moderatorja Alketa Vejsiu është përballur me një incident mbrëmjen e djeshme gjatë konkursit të muzikës “X Factor Albania”. Drejt saj...

Aktualitet4 ditë më herët

WOOOW / Tedi Blushi: Ai është Ilir Meta, o super budallenj

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i doli në mbrojtje Ilir Metës dhe deklaroi se kryeministri Edi...

Sport4 ditë më herët

Jurgen Uldedaj, boksi dhe jeta jashtë ringut!

Nga Nada Biraçi Fotografia: Andis Rado Veshjet: Reiman Sapo ka siguruar fitoren e 16-të në karrierën e tij, ku në...

Mix4 ditë më herët

Mos nxitoni tek ilaçet, provoni këto teknika për dhimbjet e stomakut

Dhimbjet e stomakut shpesh mund të trajtohen me ilaçe shtëpiake dhe natyrale, si dhe me ndryshime të stilit të jetesës....

Facebook