Lidhu me ne

Mix

Filmin më të keq të karrierës së tij; Sylvester Stallone e ka falë Arnold Schwarzenegger!

Filmin më të keq të karrierës së tij; Sylvester

Arnold Schwarzenegger ka zbuluar se dikur ka bindur Sylvester Stallone, të nënshkruante atë që doli të ishte një nga filmat më katastrofik të karrierës së tij. Me pak fjalë, ky i fundit ra pre e shakasë së Schwarzenegger-it dhe mori rolin, duke rezultuar në një film katastrofik.

Në një bisedë të sinqertë në “TMZ Presents Arnold & Sly: Rivals, Friends, Icons” të transmetuar së fundmi në FOX., ata kanë folur për rivalitetin dhe miqësinë e tyre.

“TMZ flet ekskluzivisht me Arnold Schwarzenegger dhe Sylvester Stallone teksa diskutojnë për herë të parë sesi rivaliteti i tyre dikur i ashpër çoi në dy ikona të Hollivudit që të jenë përgjithmonë miq dhe vëllezër në krahë”, përshkroi FOX shfaqjen.

Dy aktorët kanë ndarë ekranin disa herë gjatë viteve. Bashkëpunimi i tyre filloi në vitin 2010 me filmin “The Expendables”, i ndjekur nga dy vazhdime: “The Expendables 2” në 2012 dhe “The Expendables 3” në 2014.

Filmin më të keq të karrierës së tij; Sylvester

Ata gjithashtu luajtën së bashku në “Escape Plan” në 2013. Marrëdhënia e tyre nuk ishte gjithmonë aq e ngrohtë dhe miqësore. Në vitet 1980, të dy aktorët ishin shumë konkurrues për vendin e parë. Rivaliteti i tyre u bë legjendar, duke përcaktuar epokën e filmave aksion. Megjithatë, me kalimin e kohës, ata kanë krijuar një lidhje vëllazërore.

“Edhe pse ishim shumë kundërshtarë kur ishim më të rinj sepse ishim konkurrues, ndodhi që ne e kuptuam se jemi tepër të ngjashëm”, tha Stallone.

MË TEPËR

Kioske2 ditë më herët

“Luftën po e kërkon Europa, jo Rusia” – Viktor Orbán

Atmosfera e krijuar në Europë, sipas kryeministrit hungarez, i ngjan asaj të para Luftës së Parë dhe të Dytë Botërore....

Mix2 ditë më herët

Honor Magic V Flip: smartphone i ri i palosshëm me bateri 4,500 mAh

Disa imazhe të smartfonit të ri të palosshëm Honor kanë rrjedhur në internet, si dhe disa detaje mbresëlënëse rreth baterisë...

Mix2 ditë më herët

Apple dhe Samsung monopolizojnë renditjen e smartfonëve më të shitur. Zbuloni top 10-shen

Sipas të dhënave të fundit nga Counterpoint Research, Apple dhe Samsung mbajtën një kontroll të fortë në tregun global të...

Mix2 ditë më herët

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive!

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin njerëzit në mbarë botën. Njohja dhe...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi ndahet nga Berisha e Basha: S’e kanë vrarë mendjen fare për hallet e qytetarëve!

I zhgënjyer nga aleatët tradicionalë të opozitës kreu i LZHK Dashamir Shehi, është bashkuar me Ekrem Spahinë, kryetarin e Partisë...

Kryesore2 ditë më herët

Ku e sheh veten pas 20 vitesh? Rama: Katunar pa pretendime dhe i padukshëm

Kryeministri Edi Rama, në podkastin e tij “Flasim” ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj, ka treguar pas 2 dekadash...

Mix2 ditë më herët

Lady Gaga zbulon nëse do të ketë një vazhdim të “Telephone”

Lady Gaga dhe Beyoncé mund të mos kenë publikuar një vazhdim të “Telephone” në Cowboy Carter, por një bashkëpunim tjetër...

Mix2 ditë më herët

Oriola Marashi publikon foto nga palestra, “çmend” rrjetin me linjat trupore

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare. Pozat e saj provokative nuk mungojnë thuajse për...

Kioske3 ditë më herët

Portret në Le Figaro Magazine/ Enigma e Mira Muratit

” Gruaja në hije që ndriçon inteligjencën artificiale”, kështu e ka titulluar shkrimin për Mira Muratin që Lapsi. Al po...

Mix3 ditë më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Facebook