Lidhu me ne

Mix

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri do të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri

Meghan Markle, sot Dukesha e Sussex prej martesës së saj me Princ Harry, ka një të kaluar pak të njohur që përfshinte një martesë të dështuar me producentin e filmit Trevor Engelson. Tani, detajet nga ajo kohë priten të zbulohen në një dokumentar të ri, duke e lënë Meghanin “në panik” – siç është thënë nga burimet.Meghan dhe Trevor kishin një marrëdhënie që zgjati shtatë vjet para se të lidhnin kurore në një ceremoni piktoreske në Xhamajka në vitin 2011. Megjithatë, martesa e tyre zgjati vetëm dy vite para se ata ta quanin të mbyllur në vitin 2013 për shkak të vështirësive të një marrëdhënieje ne distancë. Meghan, e cila po përpiqej të bënte karrierë në botën e aktrimit, kerkoi divorcin, duke cituar dallime të pajustifikueshme mes ciftit, shkruan Marca. Ajo që shokoi shumë njerëz ishte mënyra në të cilën Meghan përfundoi martesën. Në një lëvizje të përshkruar si “brutale”, raportohet se Meghan i ktheu unazat e saj të martesës dhe të fejesës Trevorit përmes postës, duke i nenkuptuar keshtu fundin e lidhjes.

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri

Pas divorcit, Meghan eci përpara dhe në fund takoi Princ Harryn në vitin 2016 përmes një miku të përbashkët. Ata u martuan në një ceremoni madhështore në vitin 2018, duke u bërë një ndër çiftet më të njohura në botë. Ndërkohë, Trevor gjeti dashurinë sërish me nutricionisten dhe trashëgimtaren e shumë milionave dollarë Tracey Kurland, me të cilën u martua në vitin 2019. Megjithatë, e kaluara e Meghanit po e perndjek me një dokumentar të ardhshëm që premton të thellohet me shume tek martesa e saj e parë. Sipas një burimi, ka aspekte të jetës së Meghanit që ajo preferon t’i mbajë private, veçanërisht në lidhje me të kaluarën e saj në Hollywood. Gazetarja dhe ekspertja mbretërore Ulrike Grunewald raportohet të jetë duke drejtuar dokumentarin, i cili do të prodhohet për rrjetin gjerman ZDF. Ulrike dhe ekipi i saj kanë qenë duke thelluar në të kaluarën e Meghanit, përfshirë kohën e saj në Montecito, ku ajo tani jeton me Princ Harryn dhe fëmijët e tyre.

MË TEPËR

Mix11 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix11 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix11 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix11 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix11 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix12 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix13 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix13 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix13 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix13 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook