Lidhu me ne

Mix

Joe Jonas, këngë për ndarjen nga Sophie Turner

Joe Jonas me sa duket po përdor muzikë të re për t’u dhënë fansave njohuri mbi divorcin e tij nga Sophie Turner.

Të mërkurën, anëtari i Jonas Brothers ndau një klip me muzikë të re në TikTok, në të cilin shkruante, “edhe të këqijtë bëhen të trishtuar”. Në video, Jonas nget biçikletën e tij ndërsa muzika luan në sfond.

Eja, Joe, ke shumë më tepër për të qenë mirënjohës/Mos u trishto/OK, e kuptoj/E di që po ndihesh kaq i mjerë/Ndonjëherë do të doja të kisha fuqi për të qenë i padukshëm,” këndon ai . “Edhe të këqijtë bëhen të trishtuar dhe kjo është e vërteta më e vështirë/Mami dhe babi, ata nuk dinë çfarë të bëjnë”.

Ndërsa Jonas publikoi këngën e re, ai ka mbajtur kryesisht heshtje për ndarjen e tij nga Turner me të cilin ndan vajzat Willa dhe Delphin. Menjëherë pasi ai paraqiti kërkesën për divorc në shtator 2023, Jonas dhe aktorja e Game of Thrones publikuan një deklaratë të përbashkët në Instagram.

“Pas katër viteve të mrekullueshme të martesës, ne kemi vendosur t’i japim fund martesës sonë miqësisht,” thuhej në deklaratë. “Ka shumë narrativa spekulative se pse, por me të vërtetë ky është një vendim i bashkuar dhe ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë mund të respektojnë dëshirat tona për privatësi për ne dhe fëmijët tanë.”

Po atë javë, ai doli në skenë gjatë një shfaqjeje të Jonas Brothers në Los Angeles dhe me sa duket adresoi ndarjen përpara se të performonte këngën “Hesitate”, e cila ishte shkruar për Turner.

“Ka qenë një javë e çmendur,” tha ai. “Dua të them vetëm, nëse nuk i dëgjoni  gjërat nga unë , mos i besoni. OK? Faleminderit të gjithëve, për dashurinë dhe mbështetjen për mua dhe familjen time. Ju dua djema.

@joejonas

Even baddies get saddies 🥲 #newmusic

♬ original sound – joejonas

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook