Lidhu me ne

Mix

5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendi më cool i verës

5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendi
FOTO: GETTY IMAGES

Jeni ende të pavendosura nëse do të provoni gërshetat këtë verë? Atëherë, ne ju themi se kemi provat e mjaftueshme që ju të tentoni, por me modelin e duhur.

Le ta pranojmë që gërshetat janë një zgjidhje sidomos për ditët e nxehta të verës, për flokët e gjata dhe të dendura, pra janë shpëtim. Këtë vit, ky trend është rikthyer për të qëndruar gjatë.

Ja disa modele nga ku mund të merrni frymëzim:

#1 Topuz lart me gërsheta5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendiFOTO: GETTY IMAGES

#2 Bisht kali me gërsheta5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendiFOTO: GETTY IMAGES

#3 Gërsheta anësore5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendiFOTO: GETTY IMAGES

#4 Gërsheta të ndërthurura5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendiFOTO: GETTY IMAGES

#5 Flokë të lëshuara dhe të kapura gërshet5 modelet e flokëve me gërsheta që do të jenë trendiFOTO: GETTY IMAGES

Burimi: Grazia

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix21 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix21 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix21 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix21 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix21 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix23 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix23 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix23 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix23 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix23 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook