Lidhu me ne

Mix

Meghan Markle kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham

Meghan Markle kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham (para

Meghan Markle thuhet se kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham përpara se të distancohej përfundimisht nga ikona e modës, siç detajohet në biografinë e re të Tom Bower, “Shtëpia e Beckham: Paraja, Seksi dhe Fuqia”. Libri eksploron marrëdhënien komplekse midis Beckhams dhe Sussex-ëve, duke zbuluar burimet e pasojave të tyre.

Bower shkruan se Dukesha e Sussex-it e admironte Victoria Beckham dhe aspironte të imitonte stilin e saj. Sipas tij, ndërsa Meghan ishte e fejuar me Princin Harry, ajo i kërkoi Victoria-s veshje dhe çanta dhuratë.

Meghan Markle kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham (para

Megjithatë, kjo kërkesë u hodh poshtë nga Pallati, duke përmendur rregullat kundër pranimit të dhuratave falas. Biografia gjithashtu pretendon se Meghan u ndje e “irrituar” kur mësoi se Victoria Beckham kishte shumë më shumë pasuri se ajo.

Marrëdhënia mes dy familjeve të profilit të lartë filloi të shfaqte shenja tensioni në vitin 2018. Pavarësisht se ishin të ftuar në dasmën e Harry-t dhe Meghan-it, Beckham-ët nuk u përfshinë në darkën e dasmës.

Dëshmi të mëtejshme të marrëdhënies së tensionuar u shfaqën pranverën e kaluar kur Sussex-ët nuk ishin të ftuar në dasmën e Brooklyn Beckham, megjithëse Princi William dhe Kate Middleton ishin në listën e të ftuarve.

Meghan Markle kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham (para

Libri i Bower, i publikuar më 20 qershor, sugjeron që Meghan e shihte veten si më të lartë në hierarkinë sociale sesa Beckhams. Ajo thuhet se u mërzit kur zbuloi se Victoria Beckham, pavarësisht statusit mbretëror të Meghan, konsiderohej më me ndikim në aspektin e pasurisë dhe famës. Thuhet se ky zbulim ka kontribuar në rritjen e distancës midis Sussexes dhe Beckhams.

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

“Kjo lloj dhune nuk ka vend në Amerikë”

Presidenti amerikan, Joe Biden, u kthye në Shtëpinë e Bardhë menjëherë pas lajmit për atentatin ndaj rivalit të tij, Donald...

Aktualitet3 orë më herët

Reagimi prekës i Ivanka Trump: Të dua babi sot e përgjithmonë

Pas Donald Trump Jr. djali i madh i ish-presidentit amerikan, ka reaguar edhe vajza e tij Ivanka Trump përmes një...

Radar3 orë më herët

Donald Trump shfaqet për herë të parë pas sulmit në miting

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur për herë të parë pas sulmit me armë në një miting në Pensilvani. Ai...

Kryesore3 orë më herët

Çfarë dimë deri tani për atentatin ndaj ish-presidentit Donald Trump

Autoritetet kanë identifikuar personin e armatosur dhe kanë ndarë detaje rreth viktimave nga të shtënat që ndodhën të shtunën pasdite...

Kryesore6 orë më herët

Kryeministri Rama: Atentati ndaj Donald Trump, TRAGJEDI për botën demokratike!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si “tragjedi për Botën demokratike”, atentatin ndaj ish-Presidentit, Donald Trump në miting në Pensilvani....

Radar6 orë më herët

Deklarata e parë e Donald Trump pas atentatit për vrasje

Donald Trump ka bërë reagimin e parë pas atentatit për vrasje që iu bë në Pensilvani. Një atentat nga i...

Mix16 orë më herët

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku...

Sport16 orë më herët

FOTO/ Zbulohet e DASHURA e Lamine Jamal? Kush është VAJZA që u pa në ndeshjen Francë-Spanjë!

Lamine Jamal/ Padilla Lamine Jamal, djaloshi 17-vjeçar dhe lojtari më i ri që ka shënuar në historinë e Kampionatit Europian, është...

Mix16 orë më herët

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Steve Jobs vdiq si një miliarder, me një pasuri prej 7 miliardë dollarësh, në moshën 56 vjeçare nga kanceri i...

Mix16 orë më herët

Depilimi me Lazer, përfitimet dhe rreziqet e mundshme

Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrat tradicionale të depilimit, heqja e qimeve me lazer mund të jetë një opsion...

Facebook