Lidhu me ne

Gatime

Pijet do ftohen më shpejt me këtë metodë.

aile3

Nëse doni të ftohni pijet sa më shpejt lagni me ujë një peshqir ose ndonjë beze mbështilleni shishen që doni të ftohni dhe vendoseni në frigorifer. Rezultati do jetë shumë i shpejtë.Podiumi.com

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Kioske7 orë më herët

Neutraliteti “i çuditshëm” i Shqipërisë në krizën e Kosovës

Në krizën e tanishme mes Serbisë – dështimit te saj dhe Kosovës ka shumë dramacite dhe tension. Por turpi i...

Mix8 orë më herët

Pas aludimeve për video, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gjobaxhinjtë

Moderatorja Luana Vjollca Moderatorja Luana Vjollca ka reaguar sërish pas aludimeve për qarkullimin e videos erotike. Moderatorja e nisi emisionin...

Radar8 orë më herët

Berisha: Rama nuk ngushëlloi familjen e policit të vrarë, u shpall si Pashiqi i shekullit të 21

Në seancën e sotme plenare, Sali Berisha ka vijuar akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të bëra për situatën...

Radar8 orë më herët

“Edhe njiherë po t’them: O teveqeli i Shqipnisë!”

Aktori i njohur nga Kosova, Çun Lajçi, i është drejtuar me tone të ashpra kryeministrit Edi Rama lidhur me qëndrimet...

Radar8 orë më herët

“S’ka dritë në fund të tunelit”, qeveria nuk e di se kur përfundon Rruga e Arbrit

Dy zyrtarë të lartë të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë pranuan të hënën në një seancë dëgjimore në Komisionin e...

Radar18 orë më herët

Rënia e popullsisë dhe çmimet e larta të ushqimeve po ulin importet e veshjeve të reja, rritet tregu i “GABIT”

Importet e veshjeve dhe tekstileve në sasi ranë në të gjitha kategoritë gjatë 8-mujorit 2023 duke reflektuar kërkesën më të...

Mix18 orë më herët

David Beckham ndan sekretin e martesës së lumtur 24-vjeçare me Victoria Beckham

David Beckham ka ndarë çelësin e suksesit të martesës 24-vjeçare të tij dhe Victoria Beckham. Superylli i futbollit dhe ish-ylli...

Mix18 orë më herët

Horoskopi për muajin Tetor (Peshorja-Peshqit)

Peshorja Karriera dhe Financa Personat e shenjës së Peshores do të arrijnë shumë këtë muaj, por disi mund të mungojë...

Radar18 orë më herët

Basha: Të rinjtë largohen nga shpërfillja e një qeverie që s’u ofron siguri, të investohet në arsim

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu është bashkuar mesazheve me rastin e nisjes së vitit të ri akademik. Përmes...

Mix1 ditë më herët

Çfarë është gluteni? Çfarë janë ushqimet pa gluten – Pse rekomandohen

Keni dëgjuar ndonjëherë për glutenin? Mbase keni parë disa produkte me markën ‘pa gluten’ ndërkohë që në botë po flitet...

Facebook