Connect with us

Stil

Një listë me emra djemsh për çdo shkronjë: Zgjidhni të preferuarin tuaj!

Një listë me emra djemsh për çdo shkronjë: Zgjidhni

Edhe pse është një term i vjetër sa vetë jeta, e keni vënë re se fjala “estetike” ka fituar shumë popullaritet kohët e fundit. Përdoret gjerësisht për të përshkruar foto, ambiente, shtëpi, stile dhe së fundmi edhe emra bebesh. Më poshtë do të gjeni një listë me emra djemsh, (por jo vetëm) që tingëllojnë shumë “aesthetic”.

A

Alden, Amory, Ansen, Arlo, Atlas, Atticus, Auden, Autry, Axel, Azriel

B

Bear, Beckett, Bo, Booker, Brax, Briar, Bridger, Brinley

C

Calvin, Chester, Clyde

D

Dexter

E

Edison, Ellis, Elvis, Ewan, Ezra

F

Fenton, Fitzgerald, Fox

G

Greer, Grey, Grover

H

 Holden, Hopper, Huck

I

Idris, Indigo

J

Jagger, Jase, Jasper, Jonas, Jude, Juno, Jupiter

K

Kai, Koa, Kyler, Kyrie

L

Lennox, Lucian, Lux, Lyle, Lyon

M

Miller

O

Odin, Orion, Orson, Oskar, Otto, Ozzy

R

Remy, Roman, Ronan, Ryder

S

Scout, Soren

T

Theo

U

Ulysses

V

Van, Varro

W

Walden, Waldo, Watson, Wilder, Wolf

Z

Zane, Zeke, Zephyr, Ziggy

Burimi: Pop Sugar

Me teper

Kryesore3 mins ago

Shqipëria ndër vendet e fundit në botë për vaksinimin kundër Covid-19

Foto ilustruese Shqipëria është një ndër vendet e fundit në botë sa i përket numrit të personave të vaksinuar kundër...

Temporal13 mins ago

Aleatët e Bashës si ‘inglorious bastards’

Alfred Lela Në krizën e madhe që prodhojnë listat, sa herë ato i bën Basha, ka edhe një krizë të...

Kryesore38 mins ago

Jorida Tabaku: Kujt i duhet më Edi Rama?

Nga Jorida Tabaku Si gjeli që krekoset në majë të një grumbulli dështimesh, Edi Rama kërkon një mandat të tretë....

Kryesore56 mins ago

Basha akuzon Ramën se ka dëmtuar buxhetin me 6.2 miliardë euro

Kreu i PD-së, Lulzim Basha akuzoi qeverinë se ka shkaktuar 6.2 milionë euro dëm në buxhetin e shtetit. Përmes një...

Radar59 mins ago

Kur infektohet me Covid-19 një grua shtatzënë, çfarë ndodh me fëmijën?

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo...

Kryesore1 hour ago

Borxhi i jashtëm u shtua me 1 miliard euro më 2020, ritmi më i lartë e tre dekadave

Gjatë pesë viteve të fundit huamarrja e huaj ka mbuluar mesatarisht rreth 17% të nevojave të përgjithshme të qeverisë Borxhi...

Radar1 hour ago

Dua Lipa, tanimë artistja e dytë më e dëgjuar në botë në “Spotify”

Dua Lipa tanimë është artistja e dytë më e dëgjuar në të gjithë botën në “Spotify”, dhe e para nëse...

Kryesore2 hours ago

Mbyllet për të disatën herë faqja “Brryli Broadway”

Është mbyllur dje për të disatën herë faqja e njohur e memeve “Brryli Broadway”. E “faji” i faqes duket janë...

Kryesore2 hours ago

Meta: Jap dorëheqjen nëse Rama fiton 71 mandate pa prekur votat

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka deklaruar se jep dorëheqjen, nëse sipas tij, kryeministri Edi Rama merr 71 mandate më...

Kryesore2 hours ago

Meta: Amerikanët e Edi Ramës unë i kap për veshi

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, shpërtheu me tone të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama. I ftuar në emisionin “Frontline” në...

Facebook