Lidhu me ne

Mix

Dikush, në pritje të ëmbël, ja disa sugjerime për emra djemsh

290+ emra të këndshëm për djem, sugjeruar nga ndjekësit

290+ emra të këndshëm për djem, sugjeruar nga ndjekësit

Dikush, në pritje të ëmbël, ja disa sugjerime për emra djemsh. Në vijim gjeni një listë me më shumë se 290 sugjerime. 

Abel
Abiel
Adriel
Ahren
Aiden
Aiger
Aisi
Ajsli
Alan
Alaron
Alesio
Alex
Alexander
Aleyn
Alim
Alkid
Amador
Amar
Amario
Amel
Amos
Amri
Anajl
Anauels
Andrea
Andrei
Ans
Aos
Arb
Arbjus
Arbër
Arens
Ares
Arion
Arkelo
Arli
Arlo
Armen
Arnold
Aron
Artemis
Asad
Atiljo
Auris
Ayan
Azer
Blin
Bojken
Boran
Bores
Braiton
Brendon
Brian
Brilan
Brois
Bron
Daerl
Daler
Damon
Dan
Daniel
Danijal
Dardan
Dariel
Dario
Daris
Darren
David
Dean
Deis
Delian
Delsi
Denzel
Des
Desard
Devin
Diar
Diego
Diell
Dior
Drago
Drin
Eden
Edrin
Eidan
Eitan
Elan
Elent
Elian
Elio
Elisio
Elvis
Endi
Enekloid
Enes
Enesy
Enian
Enio
Enkli
Enuar
Enzo
Epidam
Erblin
Erdis
Erik
Ermir
Erum
Etien
Etnik
Evan
Ezekiel
Felix
Fllad
Florion
Franc
Freon
Fron
Gabriel
Gean
George
Gidion
Gizel
Gjergj
Glauk
Glen
Gloen
Gold
Greg
Gzon
Hardin
Haris
Hektor
Helios
Henri
Hermes
Hosea
Hugo
Ian
Ibis
Idlir
Ilion
Ilir
Iljon
Iman
Imanuel
Imar
Irvi
Isli
Jamarbër
Jani
Jason
Jon
Jonah
Jonar
Jonlis
Jor
Jori
Jorik
Joris
Jorn
Jugrid
Junik
Kai
Kaleb
Kean
Kejd
Ken
Keon
Kerol
Keyan
Kian
Klark
Klas
Klei
Kleitus
Klint
Kloi
Klover
Kren
Krien
Krios
Krislin
Kristal
Kylian
Lamar
Lars
Leon
Leuar
Leus
Leutrim
Liam
Lis
Lisien
Loar
London
Loren
Loris
Luej
Luis
Lukas
Maden
Mael
Magnus
Malik
Mard
Marilion
Marin
Mark
Marko
Marlon
Mateo
Mauro
Max
Median
Medrit
Mikael
Milo
Moris
Nael
Nala
Naran
Nart
Nathan
Ndrit
Niklaus
Nikolas
Nio
Nio
Noah
Noar
Noel
Odin
Odrit
Ojsin
Omar
Omer
Oran
Oren
Orion
Osian
Osias
Parid
Paris
Parker
Plator
Priam
Ragnar
Raid
Raiden
Raielen
Rajl
Ralph
Redvis
Rein
Reis
Rhin
Rhoi
Riley
Rio
Roah
Roar
Roen
Roi
Rois
Roman
Ronan
Rubin
Ryan
Sard
Sean
Seid
Sem
Siar
Sielo
Sitrim
Soel
Sol 
Solei
Stiv
Teo
Teoman
Theo
Tian
Tobias
Tomas
Trevis
Trias
Troi
Troy
Uran
Vatan
Zion

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix2 orë më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime2 orë më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix2 orë më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar2 orë më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar2 orë më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix2 orë më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport1 ditë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix1 ditë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport1 ditë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook