Lidhu me ne

Stil

21 vite martesë; 15 unaza fejese; Victoria Beckham tregon xhevahirët e saj!

Victoria Beckham ka festuar 21 vjet martesë me burrin e saj David në Korrik të 2020-ës dhe me sa duket, ajo ka rreth 15 unaza fejese që dëshmojnë rrugëtimin e historisë së dashurisë të dyshes së famshme.

Kur futbollisti David i propozoi ish-pjesëtares së Spice Girl në vitin 1998, ai e bëri atë me një diamant të prerë në një shirit ari të verdhë. Por ‘zemërgjerësia’ e Beckham nuk ka përfunduar këtu pasi pothuajse në çdo përvjetor, ai ka patur një dhuratë të çmuar për nënën e katër fëmijëve të tij.

Menjëherë pas dasmës së çiftit të mbushur me yje botërorë në Irlandë më 4 korrik 1999, Victoria u bë e zonja e një unaze platinum në gishtin e katërt të dorës së saj të majtë dhe – ndërsa ai gur i prerë pa dyshim që mbetet pjesa më e çmuar në koleksionin e saj.

Megjithatë manjatja e modës është përkëdhelur me unaza të ndryshme diamanti, rubini, smeraldi dhe safiri në vitet që pasuan që prej asaj kohe.

Ndërsa Beckhams janë në vitin e 22-të të martesës, shihni nga afër disa nga unazat verbuese të Victoria-s..

Me teper

Kioske2 ditë më herët

Letrat e ndaluara të komunizmit: “Punojmë për të ngrënë një copë bukë misri”

Letrat e dhimbjes së shqiptarëve në regjimin komunist të cilat u ndaluan nga Sigurimi i Shtetit për të shkuar në...

Temporal2 ditë më herët

Investigimi/ Rilindja po shpenzon për propagandë me faqet anonime në Facebook

Fushata zgjedhore në Shqipëri ka trokitur prej ditësh dhe ndërsa i afrohemi 25 prillit, motorët e partive kryesore në vend...

Radar2 ditë më herët

Eni Çobani tregon emocionin e puthjes së parë: Edhe sot e vizitojmë shpesh atë vend

Sa herë ndodh të jetë e ftuar në “Rudina”, Eni Çobani gjithmonë ndan me publikun, përveç profesionit, edhe sekrete e...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi: Kriza në Rinas, sajesë për të harruar “Bechetin”, akuzat për grusht shteti më kujtojnë Enverin

Kriza në Aeroportin e Rinasit është përpjekja e fundit Edi Ramës për të larguar vëmendjen nga Skandali Becheti. Kështu u...

Kryesore2 ditë më herët

“Po firmosen tendera me kontrata marramendëse”

Klodian Tomorri Gazetari Klodian Tomorri, ka bërë një deklaratë të fortë , teksa ka folur për tenderat që po bëhen...

Radar2 ditë më herët

Edhe Veliaj si Rama: Do të rikandidoj për mandatin e tretë në Tiranë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se do të rikandidojë për një...

Kryesore2 ditë më herët

Berat Buzhala: Rrëzojeni Edi Ramën. E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë.

Po çfarë bëri tjetër Rama? E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë. Nëse Berisha e priste në Tiranë Bushin, Rama i bën...

Aktualitet2 ditë më herët

Mediu në Rrogozhinë: Votoni të rikthejmë dinjitetin e humbur

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në kuadër të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit këtë të premte është...

Kryesore2 ditë më herët

Mario Draghi ‘zemëron’ Turqinë, e quan Erdogan diktator

ITALI– Kryeministri Italian, Mario Draghi ka zemëruar Turqinë duke e quajtur presidentin Rexhep Tajip Erdogan “një diktator” dhe duke e...

Kryesore2 ditë më herët

Regjimet i mbulojnë të vërtetat me balada si ato të grushtit të shtetit. Rama vërtet ka prekur fundin.

Rebelët e Rinasit dhe ankthi i një regjimi Dështimin e qeverisë për të arritur një marrëveshje, pas gati një viti...

Facebook