Lidhu me ne

Stil

Këto filma komedi romantike meritonin të vlerësoheshin më shumë!

Këto komedi romantike meritonin të vlerësoheshin më

Nëse keni parë ndonjë prej këtyre filmave, me siguri e dini për çfarë e kemi fjalën. Shpesh, për arsye marketingu, aktorësh, kohe publikimi etj, shumë filma marrin vëmendje dhe pasi i shihni thoni: “S’mund të ishte ky filmi për të cilin po flitej aq shumë!” – Ndërkohë, ka edhe nga ata filma, për të cilët ndoshta nuk keni dëgjuar kudo, por ia vlen t’i shihni!

1. Stuck in Love (2012)

2. Obvious Child (2014)

3. Someone Great (2019)

4. About Time (2013)

5. Laggies (2014)

6. The Five-Year Engagement (2012)

7. In Her Shoes (2005)

8. Celeste & Jesse Forever (2012)

9. French Kiss (1995)

10. Before We Go (2014)

11. Saving Face (2004)

12. Benny & Joon (1993)

13. Leap Year (2010)

14. Untamed Heart (1993)

15. Hav Plenty (1997)

16. Love Me If You Dare (2003)

17. Only You (1994)

18. Head Over Heels (2001)

19. While You Were Sleeping (1995)

20. I Could Never Be Your Woman (2007)

21. What’s Your Number? (2011)

22. Happythankyoumoreplease (2010)

23. Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)

24. Sliding Doors (1998)

25. Love, Simon (2018)

26. Imagine Me & You (2005)

27. Just Wright (2010)

28. Mr. Right (2015)

29. Serendipity (2001)

30. One Day (2011)

31. Playing It Cool (2014)

32. TiMER (2009)

33. Something New (2006)

34. Stranger than Fiction (2006)

35. Desk Set (1957)

36. To All the Boys I’ve Loved Before (2018)

37. A Life Less Ordinary (1997)

38. What If / The F Word (2013)

39. Me and Earl and the Dying Girl (2015)

40. Sleeping with Other People (2015)

41. Enough Said (2013)

42. And Set It Up (2018)

Burimi: Buzz Feed

Vazhdo leximin

Me teper

Kryesore7 orë më herët

Berisha: Më shpallën non-grata, vendim i sponsorizuar nga Soros

Në një intervistë për RTV Ora, ish-kryeministri Sali Berisha teksa komentoi deklaratat e ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila kërkoi...

Kioske7 orë më herët

Saliu, ky ” fajtor” i përjetshëm – Elona Caslli

Zonja Yuri Kim, pata mundësinë të ndiqja deklaratën tuaj nga selia e Partisë Demokratike. Në hyrje të kësaj deklarate, i...

Stil7 orë më herët

“S’kam dashur ta di”/ Orinda Huta tregon se kur e mësoi që do të bëhej nënë e një vajze

Më 15 korrik, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja dhe moderatorja solli në...

Kioske7 orë më herët

Berisha dhe Basha si viktima ekselente të njëri-tjetrit

Alfred Lela Ambasadorja amerikane, me zgjuarsi por edhe me cinizëm të hapur, ka risjellë një maksimë të komunizmit shqiptar të...

Radar7 orë më herët

Morena Taraku revoltohet me Ramën: E bërë serbin më të dashur se kosovarin

Këngëtarja Morena Taraku ka shpërthyer e revoltuar ndaj kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit falenderoi në Forumin Ekonomik të...

Sport22 orë më herët

Pse kampionët olimpikë i kafshojnë medaljet që fitojnë?

Gjatë lojërave olimpike të “Tokio 2020” kemi parë që kampionët kanë kafshuar medaljet e fituara. Dhe kjo ka ndodhur shpesh....

Stil22 orë më herët

Aurela Hoxha e mbajti të fshehtë shtatzëninë por s’mundi ta mbante të fshehur bebin e saj

Aurela Hoxha e mbajti të fshehtë shtatzëninë por s’mundi ta mbante të fshehur bebin e saj. Këto janë fotot hedhur...

Kioske22 orë më herët

Hapja e Ballkanit – George Soros e ka propozuar që në 1999

Përveç kundërshtive të forta që mori këto dy ditë në Shkup kryeministri Edi Rama lidhur me minishengenin ballkanik, një tjetër...

Temporal22 orë më herët

Në Shqipëri nuk kryen dot asnjë punë pa ryshfet

‘Korrupsioni në Shqipëri sa dyfishi i Rajonit’, raporti: Gjyqtarët, prokurorët dhe politika më të implikuarit, 1 në 2 njerëz japin...

Stil23 orë më herët

Komunizmi dënoi artistët/ Habit Kozma Dushi: Ishin kohë të arta. Në burg kush bëri gabime, pse nuk u dënova unë e Vaçe Zela (VIDEO)

Një koncert i mbajtur te teatri veror i liqenit, bashkon disa breza këngëtarësh. Në koncert u interpretuan këgë të para...

Facebook