Lidhu me ne

Stil

Cili është mesazhi i fshehur në unazën e fejesës prej 70 000 $ të Britney Spears?

Ylli amerikan i popit Britney Spears ka njoftuar fejesën me të dashurin e saj, Sam Asghari.

Ishte vetë këngëtarja e cila postoi një video të çiftit duke treguar unazën në Instagram.

Unaza e saj nga Same Asghari përfshin detaje sentimentale nga lidhja e tyre. Aktori 27-vjeçar i propozoi Britney-t me një unazë të projektuar nga Roman Malayev në Forever Diamonds NY..

Sipas të përditshmes, Daily Mail, Sam kaloi muaj duke gjetur stilistin e përsosur për unazën me porosi të Britney, e cila është shumë personale për lidhjen e tyre.

Guri i shkëlqyeshëm i rrumbullakët me 4 karat është vendosur në një mjedis katedrale platini. Sam përmirësoi modelin e përjetshëm lundrues të diamantit me diamante të skuqur në kunjat dhe shportën, por detaji më i ëmbël është gdhendja e përfshirë në pjesën e brendshme të grupit. Aty qëndron fjala “Luani”, pseudonimi i Sam për Britney, shkruan

Çdo stilist me të cilin fola për unazën ishte i mahnitshëm me ide të mrekullueshme, por unë thjesht klikova me Romanin – ne me të vërtetë u lidhëm me modelin dhe ai ishte aq i ngazëllyer sa unë për ta bërë atë të veçantë,” tha Sam në një deklaratë.

cna lajme show

Rikujtojmë se 39-vjeçarja po lufton një betejë ligjore për t’i dhënë fund kujdestarisë së saj 13-vjeçare nga babai, i cili kontrollon si jetën e saj personale ashtu edhe financat.

Rregullimi i kujdestarisë nisi qw prej vitit 2008 kur u ngritën shqetësimet lidhur me shëndetin e saj mendor.

Javën e kaluar, babai i saj, Jamie Spears, paraqiti dokumente në një gjykatë në Los Anxhelos për t’i dhënë fund kujdestarisë. Seanca gjyqësore është caktuar për 29 shtator.

Me teper

Stil16 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar16 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil16 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil16 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil16 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore16 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook