Lidhu me ne

Stil

Kim Kardashian rishkruan “rregullat” e tapetit të kuq në Met Gala 2021

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në çdo dalje publike. Por Kim Kardashian i befasoi të gjithë teksa mori pjesë në Met Gala me një veshje të pazakontë. Ylli televiziv duket se ishte frymëzuar nga ish burri i saj, Kanye West, pasi kishte mbuluar plotësisht fytyrën me veshjen e zezë Balenciaga.

Duke e mbajtur të thjeshtë: Kim Kardashian mbuloi plotësisht fytyrën e saj në një ansambël Balenciaga tërësisht të zezë kokë e këmbë, përfshirë balaklavën, kur mbërriti në Muzeun Metropolitan të Artit në New York City të hënën

Ajo shoqërohej nga një njeri misterioz, i mbuluar po ashtu tërësisht në të zeza, i cili ngjante shumë me Kanye West. Por megjithëse të gjithë besonin se ishte ish burri i saj që e shoqëroi në Met Gala, në fakt ishte Demna Gvasalia, drejtoresha krijuese e Balenciaga.

Kim Kardashian, 2021 Met Gala, Moda e Qilimit të Kuq

Kim dhe Kanye, nga të cilët i dhanë fund martesës pak muaj më parë, herë pas herë kanë përdorur veshje të ngjashme nga marka luksoze. Muajin e kaluar, ylli i televizionit dukej e panjohur me një trup të maskuar gjatë festës së promovimit të albumit të reperit “Donda” në Atlanta.

Në detaje: Ansambli i projektuar nga drejtoresha krijuese Demna Gvasalia për etiketën e modës së lartë me bazë në Paris, paraqiste disa pjesë të errëta që përputheshin, duke përfshirë një fustan T-Shirt mbi një T-Shirt kurbë me një bodysuit.

Me teper

Stil15 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar15 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil15 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil15 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil16 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore16 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook