Lidhu me ne

Stil

Pse fansat mendojnë se Rita Ora është fejuar me regjisorin e njohur Taika Waititi

Pse fansat mendojnë se Rita Ora është fejuar me regjisorin e

Regjisori i njohur australian Taika Waititi dhe Rita Ora u shfaqën bashkë në “Met Gala” dhe kjo është jë nga daljet e tyre të radhës qëkur e bënë lidhjen publike. Prej disa kohësh po përflitet se mes tyre ka një lidhje serioze dhe që gjërat po shkojnë drejt fejesës por sipas fansave kjo gjë mund të ketë ndodhur.

Pse fansat mendojnë se Rita Ora është fejuar me regjisorin e

Mbrëmë në ‘Met Gala”, më shumë sesa paraqitja e tyre, stili apo përzgjedhja e veshjeve, u diskutua unaza e Ritës. Çifti u ndalën në tapetin e kuq nga prezantuesja e  “Vogue”, Keke Palmer, dhe regjisori Waititi po fliste sa i emocionuar ishte si shoqërues i Ritës.

Pse fansat mendojnë se Rita Ora është fejuar me regjisorin e

Unaza në gishtin e saj të fejesës ka ngritur menjëherë dyshimet se çifti kanë marrë hapin e radhës dhe janë fejuar. Këto thashetheme kanë nisur qëkur Rita postoi në Instagram një foto me unaza në gisht, ku njëren prej tyre e kishte mbuluar me një emoji flake.

Pse fansat mendojnë se Rita Ora është fejuar me regjisorin e

Por Rita Ora e fshiu foton menjëherë, duke nxitur akoma më shumë thashethemet.

Ende nuk ka një konfirmim apo mohim të këtij lajmi, por duket që dyshja po e shijojnë mjaft lidhjen e tyre.

Me teper

Stil16 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar16 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil17 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil17 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil17 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore17 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook