Lidhu me ne

Radar

Në vetting të skualifikojnë nëse je maloke, reagon Evi Kokalari

Evi Kokalari tregon pemën gjenealogjike: Po ta marrësh hollë-hollë jam maloke, Kol Gjoni zbriti nga veriu në Gjirokastër

Evi Kokalari ka ‘zbuluar’ se ‘është maloke’.

Ajo shkuan se i pari i fisit ka qenë Kol Gjoni, i cili ka zbritur nga veriu në Gjirokastër për biznes.

Kokalari ka treguar edhe version të shkurtër të pemës së saj gjenealogjike ndërsa shkruan se fakti i mësipërmt shpjegon se pse merret vesh mirë me të veriut.

“Në fakt, po ta marrësh hollë-hollë unë #MALOKE jam sepse i parë ynë ka qënë Kol Gjoni që zbriti nga veriu në Gjirokastër për bisnes. Kjo besoj shpjegon pse merrem vesh mirë me këta të veriut.Një version shumë i shkurtër i pemës të fisit tonë.”

Shënimi i Kokalarit në Facebook vjen pas debatit të hapur mbi deklaratat e ish-kryetares së Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Genta Bungo ndaj drejtueses së prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj gjatë vetingut. Sipas Bungos shkarkimi i Imerajt do të thoshtë një maloke më pak në sistemin e drejtësisë.

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Po Jorida Tabaku çfarë mendimi ka për nënë Haxhiren?

Disa të dhëna me evidenca kriminale për inceneratorët, të dala në dritë 24 orët e fundit, përveçse shërbejnë si një...

Stil3 orë më herët

FOTOT/ 23 vjet martesë, Victoria e David Beckham nga Parisi në Venecia me tren

Victoria e David Beckham janë fotografuar duke zbritur nga treni ekspres, pas udhëtimit nga Parisi teksa i drejtoheshin qytetit tjetër,...

Stil4 orë më herët

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022. Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm...

Stil4 orë më herët

Pse disa gra lindin vetëm djem ose vetëm vajza?

1. Është e pamundur të kesh një gjen “vajzë” ose “djalë” të pazbuluar. Ndërsa shumica e familjeve kanë një raport...

Stil4 orë më herët

Si ndikon depresioni në organet e trupit tonë?

1. Rënia e funksionit të veshkave Depresioni prek si njerëzit që kanë sëmundje kronike të veshkave ashtu edhe ata që...

Stil4 orë më herët

A është e vërtetë që çiftet e lumtura shëndoshen?

Gjithë faji i dashurisë. Këtu është ajo që thotë një studim mbi ushqimin çorientues në çifte Po, çiftet e lumtura...

Stil4 orë më herët

Pse duhet konsumuar vezë çdo mëngjes?

Konsumi i vezëve është shumë i dobishëm për shëndetin e  përgjithshëm. Përmban të gjitha lëndët ushqyese thelbësore që kërkohen nga trupi....

Stil4 orë më herët

Pini shumë kafe për t’u dobësuar?

Kafeja është shumë e rëndësishme për organizmin tonë dhe ka shumë benefite për trupin deri në një masë të caktuar....

Stil4 orë më herët

11 shtetet me gratë me gjoksin më të madh. Kush e kryeson listën

Foto ilustruese Madhësia e gjoksit është unike për çdo grua apo vajzë dhe ky fenomen ndikohet nga shumë faktorë siç...

Stil4 orë më herët

“Fitoj 50 herë më shumë jashtë fushe”, volejbollistja profesioniste Key Alves: Pozoj për ‘OnlyFans’

Key Alves, volejbollistja profesioniste, me 2.3 milionë ndjekës në Instagram, ka rrëfyer se fiton më shumë para duke pozuar në...

Facebook