Lidhu me ne

Stil

Amber Heard planifikon të shkruajë një libër, ku do të tregojë gjithçka për Johnny Depp

Amber Heard planifikon të shkruajë një libër, ku do të tregojë gjithçka për Johnny Depp

Amber Heard's facial expressions are under constant scrutiny on Twitter |  Marca

Aktorja Amber Heard është në bisedime për të shkruar një libër, ku do të tregojë gjithçka në lidhje me ish-bashkëshortit Johnny Depp.

“Revista OK” e përshkroi si një libër “hakmarrjeje” pasi ajo doli e humbur në gjyqin e gjatë dhe shumë të përfolur.

“Amber e konsideron të përfunduar karrierën e saj në Hollywood. Ajo tashmë është në bisedime dhe është e emocionuar për këtë,” tha një burim i përshkruar si “i brendshëm” për OK!. “Në këtë pikë, ajo nuk ka asgjë për të humbur dhe dëshiron t’i tregojë të gjitha.”

“Por Heard, 36 vjeç, mund të ketë diçka për të humbur, me padi të mundshme pasi libri mund të krijojë polemika të reja”, tha një ekspert për revistën.

“Depp dhe avokatët e tij do të lexojnë dhe dëgjojnë gjithçka që thotë Heard”, tha autori Dror Bikel për OK! “Nëse ajo kalon kufirin, gjë që ka të ngjarë, nuk ka dyshim se do të goditet me një tjetër padi për shpifje dhe do të përfundojë menjëherë në gjykatë”.

Përfaqësuesit e Heard nuk e mohuan, por as pranuan të komentonin.

Pavarësisht raporteve, Heard tha në një intervistë në NBC “Dateline” se ishte “e tmerruar” që Depp mund ta padiste përsëri.

Opinion | Amber Heard and the Death of #MeToo - The New York Times

MË TEPËR

Radar4 minuta më herët

“Mbrëmë e kam parë në televizor, jam pa gjumë gjithë natën”- Pas zonjës Haxhire flet edhe “pronarja” tjetër e inceneratorëve Ruzhdije Meta (INTERVISTA)

Pas historisë së zbuluar dje të 95-vjeçares Haxhire Gurakuqi, me “biznes 30 milionë dollarë” në Lezhë, një tjetër e moshuar...

Stil8 minuta më herët

Rihanna, miliarderja më e re në Amerikë

Rihanna së fundmi hyri në listën vjetore të Forbes të femrave më të pasura të vetë-bëra në Amerikë për të...

Stil17 minuta më herët

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në këngëtarin e njohur George Michael

Edhe pse kanë kaluar 25 vite që kur u nda nga jeta, Lady Diana vazhdon të zgjojë interes të madh...

Radar25 minuta më herët

Gazetari i majtë: Do jem në protestën e 7 korrikut! Do iki nga Shqipëria nëse situata nuk ndryshon

Gazetari që njihet në publik si mbështetës i ideve të majta, Ben Andoni ka bërë thirrje që njerëzit të dalin...

Radar5 orë më herët

Po Jorida Tabaku çfarë mendimi ka për nënë Haxhiren?

Disa të dhëna me evidenca kriminale për inceneratorët, të dala në dritë 24 orët e fundit, përveçse shërbejnë si një...

Stil5 orë më herët

FOTOT/ 23 vjet martesë, Victoria e David Beckham nga Parisi në Venecia me tren

Victoria e David Beckham janë fotografuar duke zbritur nga treni ekspres, pas udhëtimit nga Parisi teksa i drejtoheshin qytetit tjetër,...

Stil5 orë më herët

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022. Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm...

Stil5 orë më herët

Pse disa gra lindin vetëm djem ose vetëm vajza?

1. Është e pamundur të kesh një gjen “vajzë” ose “djalë” të pazbuluar. Ndërsa shumica e familjeve kanë një raport...

Stil5 orë më herët

Si ndikon depresioni në organet e trupit tonë?

1. Rënia e funksionit të veshkave Depresioni prek si njerëzit që kanë sëmundje kronike të veshkave ashtu edhe ata që...

Stil5 orë më herët

A është e vërtetë që çiftet e lumtura shëndoshen?

Gjithë faji i dashurisë. Këtu është ajo që thotë një studim mbi ushqimin çorientues në çifte Po, çiftet e lumtura...

Facebook