Lidhu me ne

Stil

Brad Pitt del në pension? Aktori: Ndihem në fund të karrierës sime

Brad Pitt del në pension? Aktori: Ndihem në fund të karrierës sime

Aktori pranoi – ndoshta disi me shaka – se ky mund të jetë tremujori i tij i fundit në punë

Brad Pitt si Sandra Bullock ? Aktori hollivudian rikthehet për t’u përfolur dhe këtë e bën falë një interviste për revistën GQnë të cilën, disi me ironi, ai hipotezon tërheqjen e tij nga kinemaja më shpejt nga sa mund ta imagjinojë kushdo.

Aktori 58-vjeçar ka pranuar se e konsideron veten “në fazën e fundit të karrierës”.

Ai tha se mund të ishte semestri ose tremujori i tij i fundit, në punë si aktor, në ekranin e madh.

Nuk dihet nëse këto janë qëllimet e tij, apo aktori e hodhi mendimin e tij për të bërë shaka. “Si do t’i menaxhoj fazën e  fundit? Unë jam nga ata njerëz që flas përmes artit. Dua të bëj gjithnjë e më shumë. Nëse nuk bëj diçka, më duket sikur po vdes”, tha ai. Një tjetër shenjë se lamtumira mund të mos jetë aq e afërt, megjithëse fjalët e tij sugjerojnë një lamtumirë të mundshme në kinema përpara parashikimeve.

Sandra Bullock foli gjithashtu për tërheqjen e saj (por të përkohshme) nga skena për shkak të djegies . “Nuk dua të jem e detyruar nga angazhimet e askujt tjetër përveç të miave”, tha aktorja javën e kaluar. “Jam shume e lodhur. Jam shumë e lodhur dhe e paaftë për të marrë vendime të shëndetshme dhe inteligjente dhe e di këtë”, tha ajo. Kur e pyetën se sa kohë po planifikonte të bënte një pushim, ajo u përgjigj: “Nuk e di as vetë”. 

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Po Jorida Tabaku çfarë mendimi ka për nënë Haxhiren?

Disa të dhëna me evidenca kriminale për inceneratorët, të dala në dritë 24 orët e fundit, përveçse shërbejnë si një...

Stil3 orë më herët

FOTOT/ 23 vjet martesë, Victoria e David Beckham nga Parisi në Venecia me tren

Victoria e David Beckham janë fotografuar duke zbritur nga treni ekspres, pas udhëtimit nga Parisi teksa i drejtoheshin qytetit tjetër,...

Stil3 orë më herët

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022. Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm...

Stil3 orë më herët

Pse disa gra lindin vetëm djem ose vetëm vajza?

1. Është e pamundur të kesh një gjen “vajzë” ose “djalë” të pazbuluar. Ndërsa shumica e familjeve kanë një raport...

Stil3 orë më herët

Si ndikon depresioni në organet e trupit tonë?

1. Rënia e funksionit të veshkave Depresioni prek si njerëzit që kanë sëmundje kronike të veshkave ashtu edhe ata që...

Stil3 orë më herët

A është e vërtetë që çiftet e lumtura shëndoshen?

Gjithë faji i dashurisë. Këtu është ajo që thotë një studim mbi ushqimin çorientues në çifte Po, çiftet e lumtura...

Stil3 orë më herët

Pse duhet konsumuar vezë çdo mëngjes?

Konsumi i vezëve është shumë i dobishëm për shëndetin e  përgjithshëm. Përmban të gjitha lëndët ushqyese thelbësore që kërkohen nga trupi....

Stil3 orë më herët

Pini shumë kafe për t’u dobësuar?

Kafeja është shumë e rëndësishme për organizmin tonë dhe ka shumë benefite për trupin deri në një masë të caktuar....

Stil4 orë më herët

11 shtetet me gratë me gjoksin më të madh. Kush e kryeson listën

Foto ilustruese Madhësia e gjoksit është unike për çdo grua apo vajzë dhe ky fenomen ndikohet nga shumë faktorë siç...

Stil4 orë më herët

“Fitoj 50 herë më shumë jashtë fushe”, volejbollistja profesioniste Key Alves: Pozoj për ‘OnlyFans’

Key Alves, volejbollistja profesioniste, me 2.3 milionë ndjekës në Instagram, ka rrëfyer se fiton më shumë para duke pozuar në...

Facebook