Lidhu me ne

Mix

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në këngëtarin e njohur George Michael

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në

Edhe pse kanë kaluar 25 vite që kur u nda nga jeta, Lady Diana vazhdon të zgjojë interes të madh të publikut.

‘’Princesha e popullit’’ vazhdon të jetë nga figurat më të dashura botërore, interesimi për të cilën nuk u shua asnjëherë. Së fundmi në shtypin britanik po qarkullon një lajm, i cili me siguri do të shkaktojë një furtunë të vërtetë në Buckingham Palace dhe jo vetëm. Në biografinë e re të James Gavin, titulluar “George Michael,  A life” thuhet se Diana ishte e dashuruar me mikun e saj të ngushtë, këngëtarin e njohur, George Michael.

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në

Shoqëria e tyre lindi në fund të viteve ’80, periudhë kjo kur princeshë Diana po përballej me problemet e para në martesën e saj me princin Charles. Por, burime konfidenciale bëjnë me dije se shumë shpejt ajo u kthye në një dashuri platonike nga ana e princeshës, e cila ishte e ndërgjegjshme për homoseksualitetin e këngëtarit. Lidhja mes të dyve u forcua kur Michael mori pjesë në koncertin e parë të Diana-s për të mbledhur fonde në luftën kundër SIDA-s.

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në

“Ata kalonin shumë kohë së bashku dhe i tregonin sekrete njëri-tjetrit. Takoheshin shumë shpesh në pallatin mbretëror dhe Diana e shoqëronte në vizitat e ndryshme në clube-t për gay, ku njohu nga afër edhe Freedie Mercury”- thuhet ndër të tjera në libër.

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në

Biografi vijon rrëfimin e tij duke treguar se në momentin që George e kuptoi se Diana ishte e dashuruar me të, u përpoq ta mbante larg.

Libri i ri zbulon se Lady Diana ishte marrëzisht e dashuruar në

MË TEPËR

Kryesore4 orë më herët

Denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore 1.5 mln metër katrorë për portin e Durrësit

“Rama dhe bashkëvjedhësit e tij duan të fshehin paratë në parajsa fiskale”, denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore...

Mix4 orë më herët

Disa kuriozitete që mund të mos i keni ditur rreth dashurisë

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të...

Mix4 orë më herët

3 shenjat e Horoskopit që janë dominante në një lidhje dashurie

Gjëja më e rëndësishme në një lidhje të sukseshme është gjetja e partneri që ju përshtatet. Dhe kur flasim për...

Mix5 orë më herët

Cilat fruta kanë pak sheqer?

Frutat përmbajnë dy lloje sheqeri: fruktozë dhe glukozë. Pra, cilat fruta kanë pak sheqer? Frutat janë një mënyrë e shëndetshme për...

Mix5 orë më herët

Kur është koha për një njohje të re pas ndarjes?

Cili është momenti më i mirë për një njohje të re pas ndarjes? Ndarjet rrallëherë janë të lehta dhe shpesh...

Mix5 orë më herët

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë Aknet janë një sëmundje e lëkurës që prek shumë...

Mix5 orë më herët

Cilët janë çiftet perfekte sipas Horoskopit ?

Të lindur për njëri-tjetrin, këto janë çiftet perfekte sipas Horoskopit Disa çifte duken të papajtueshme në pamje të parë, por...

Mix5 orë më herët

Sa para na duhen për të qenë të lumtur?

Sa para na duhen për të qenë të lumtur? Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar...

Mix15 orë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix15 orë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Facebook