Lidhu me ne

Aktualitet

Çfarë mendon Sali Berisha për Erion Veliajn ?

“Erion Veliaj është personifikimi i zyrtarit në rrafshin politik, më amoral që mund të ekzistojë, qoftë me vjedhje dhe plaçkitjen që u bën qytetarëve shqiptarë, në mënyrën më të paskrupullt, mos harro se këta qytetarë kanë katër vite që po rëndohen me taksa.

Veliaj me deklaratën e fundit që bëri, për gëzimin që shprehu, për vdekjen e gazetarit Kastriot Myftari, ka dëshmuar se është mijëra vite larg qenieve njerëzore, ka dëshmuar se është i zhveshur nga çdolloj morali dhe tejkalon, madje arrin çdo taleban me urrejtjen e tij për kundërshtarin.

Ai është një produkt që as në romane se gjen transformimin e tij, një produkt që meriton çdo epitet”.Sali Berisha

VIDEO / Veliaj interrupts the TV interview at the moment when the call to  prayer is called - Qyteti
Ndërtimet në Tiranë, Erion Veliaj: Gjysma e lejeve të dhëna janë punë  publike për Tiranën, turistët s'mund t'i çojmë të flenë në Vorë - Sociale

MË TEPËR

Mix8 orë më herët

Çfarë nuk bëjnë njerëzit e suksesshëm në kohën e lirë?

Kur thua njeri i suksesshëm, mendja shkon direkt tek paratë, jeta e luksit, përmbushja e çdo aspekti të jetës, por...

Mix8 orë më herët

Dojna Mema: Nuk bëj shoqe në televizion!

Rikthimi i Dojna Memës në televizion ishte i mezipritur nga dashamirësit e saj. Bukuroshen syklatër e ktheu në ekran programi...

Mix8 orë më herët

Kim Kardashian shfaqet me bikini në shtrat (gati topless)!

Kim Kardashian di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen. Së fundmi ajo postoi disa foto në rrjetin e saj social...

Mix8 orë më herët

“Jam larguar mbi 20 herë nga shtëpia”/ Dojna Mema rrëfen prapaskenat e jetës në çift: Valixhja ime ishte gjysmë gati

Vlashent Sata dhe Dojna Mema Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar....

Radar8 orë më herët

Schmitt: Ngjarja në Banjskë tregoi lidhjen e grupeve kriminale me Beogradin

Historiani zviceran, Oliver Jens Schmitt, thotë se ata që kanë interes t’ia ndalojnë aksesin Policisë së Kosovës në veri të...

Mix8 orë më herët

Rikthehet “The Expendables”, filmi aksion që bën bashkë aktorët e preferuar të shqiptarëve (VIDEO)

Filmi i vitit 2010 u krijua në thelb si një lloj akti i punësimit të plotë për një kontigjent më...

Mix8 orë më herët

FOTO: Guxon Emily Ratajkowski, në New York me fustan trasparent

Emily Ratajkowski zgjodhi një nga veshjet e saj më të guximshme deri më tani, teksa po dilte për një darkë...

Mix9 orë më herët

Hapen aplikimet për Llotarinë Amerikane 2023, ja çfarë duhet të dini

Këtë të mërkurë janë hapur aplikimet për Lotarinë Amerikane. Lajmi u bë e ditur nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara...

Mix12 orë më herët

Princi Harry xheloz për suksesin e Meghan Markle!

Princi Harry mund të jetë duke përjetuar ndjenja xhelozie dhe pasigurie për shkak të statusit në rritje të gruas së...

Mix12 orë më herët

5 ushqime që mund të parandalojnë çrregullimet e menopauzës

Menopauza mund të jetë një periudhë e vështirë për shumë gra dhe shpesh duhet të durojë efekte të shumta anësore....

Facebook