Lidhu me ne

Aktualitet

Çfarë mendon Sali Berisha për Erion Veliajn ?

“Erion Veliaj është personifikimi i zyrtarit në rrafshin politik, më amoral që mund të ekzistojë, qoftë me vjedhje dhe plaçkitjen që u bën qytetarëve shqiptarë, në mënyrën më të paskrupullt, mos harro se këta qytetarë kanë katër vite që po rëndohen me taksa.

Veliaj me deklaratën e fundit që bëri, për gëzimin që shprehu, për vdekjen e gazetarit Kastriot Myftari, ka dëshmuar se është mijëra vite larg qenieve njerëzore, ka dëshmuar se është i zhveshur nga çdolloj morali dhe tejkalon, madje arrin çdo taleban me urrejtjen e tij për kundërshtarin.

Ai është një produkt që as në romane se gjen transformimin e tij, një produkt që meriton çdo epitet”.Sali Berisha

VIDEO / Veliaj interrupts the TV interview at the moment when the call to  prayer is called - Qyteti
Ndërtimet në Tiranë, Erion Veliaj: Gjysma e lejeve të dhëna janë punë  publike për Tiranën, turistët s'mund t'i çojmë të flenë në Vorë - Sociale

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

Do të dukesh me vetëbesim? Bëj këto veprime

PHOTO CREDITS: UNCHAINYOURBRAIN Vetëbesimi është një karakteristikë që me praktikën e duhur, kthehet në një armë shumë të fortë. Janë...

Mix2 orë më herët

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve?

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve? Nëse je me pushime me partnerin/en, të duhen me patjetër këto këshilla: 1....

Mix2 orë më herët

Si të bëhem milioner ? Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç

Nga GRANT CARDONEEkspert ndërkombëtar i shitjeve Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh...

Aktualitet2 orë më herët

Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!!

Koment nga Respublica.al Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!! Është në...

Radar3 orë më herët

Video / Sanna Marin e Finlandës, party dhe alkol në një festë private! Shpërthejnë kritikat ndaj saj

Shumë persona e kanë quajtur “cool” për thjeshtësinë e saj, kryeministren e Finlandës, Sanna Marin, duket se i ka ardhur...

Mix3 orë më herët

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para Disa shenja të Horoskopit konsiderohen më me fat kur bëhet fjalë...

Mix3 orë më herët

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës Në mot të nxehtë, është e...

Mix3 orë më herët

Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane

TikTokeri më i ndjekur në botë merr nënshtetësinë Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane . “Betohem se do të jem...

Kryesore3 orë më herët

Berisha: “Ballkani i Hapur” do të shënojë masivisht falimentimin e fermave tona

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi një bashkëbisedim me fermerët lidhur me subvencionet, mungesën e tregut dhe largimin e...

Mix4 orë më herët

Më mirë përnjëherë apo gradualisht, cila është mënyra më e mirë për të lënë duhanin?

Personat që heqin dorë nga duhanpirja do ta largojnë përgjithmonë me më shumë sukses këtë shprehi të keqe, se sa...

Facebook