Lidhu me ne

Temporal

Pse shqiptarët vërshojnë në TEG çdo fundjavë ?!

Koment nga Podiumi.com

EYES OF TIRANA TOWER | 5K DRONE VIDEO, TIRANA 2022 - YouTube

Qendrat tregtare për të kaluar fundjavën me familjen !

Kafet për të rritur fëmijët !

Dy vendet ku shkojnë dhe vijnë shqiptarët e shkretë.

Po pse ndodh kjo ?

Përgjigja është e thjeshtë, sepse nuk kanë ku të shkojnë

Tirana nuk ka parqe!

Qytetet shqiptare nuk kanë parqe !

Ku të shkosh ?!

Ku të ecësh ?!

Ku të bësh vrap për shëndet të mirë, si gjithë bota e qytetëruar ?!

Edhe një park që ka Tirana e kanë kafshuar nga katër anët.

Kush ka parë sadopak përtej Shqipërisë e kupton anormalitetin e një kryeqyteti në Europë që nuk ka parqe

Jo më kot raportet serioze ndërkombëtare e shpallin Tiranën qytetin më të pajetueshëm të Europës.

Tmerr !

Park ne Moldavi
Park ne Shkup
Evropski dan parkova; Glavni grad nastavlja da posvećeno radi za još  zeleniju i zdraviju Podgoricu
Park ne Podgorice
Private Tour from Sarajevo: Vrelo Bosne Nature Park | GetYourGuide
Park ne Sarajeve
Fountain And Park In Zagreb Capital Of Croatia Stock Photo - Download Image  Now - Botanical Garden, Zagreb, Croatia - iStock
Park ne Zagreb
Munich English garden park editorial stock image. Image of architectural -  62824664
Park ne Mynih
Park ne Bukuresht
Best Gardens and Parks in Rome - Romeing
Park ne Rome
Park ne France

MË TEPËR

Mix2 ditë më herët

Infeksionet e veshit, faktet dhe zgjidhjet e mira natyrale

Infeksionet e veshit kanë tendencë të ndodhin më shumë në vjeshtë dhe në dimër sepse problemet shëndetit, si të ftohtit...

Mix2 ditë më herët

3 lloje të ndryshme të dhimbjeve të fytit/ Mënyra më e mirë për të trajtuar secilën prej tyre

Foto ilustruese Nëse keni një rast të dhimbjes së fytit, kjo mund të nënkuptojë se është e dhimbshme për të gëlltitur,...

Mix2 ditë më herët

Shkrimi origjinal i David Bowie për dy tekste këngësh del në ankand për 100 mijë paund

Fleta me tekstin e David Bowie që ka dalë në ankand Fleta e teksteve të shkruara me dorë të këngëtarit...

Mix2 ditë më herët

Gigi Hadid reagon sërish për Palestinën

Modelja Gigi Hadid, me prejardhje nga Palestina ka shprehur swrish mbështetjen për vendin e saj pas sulmeve nga qeveria Izraelite....

Mix3 ditë më herët

A e dini sa kushton një veshkë, mëlçia apo zemra? Ja lista e plotë me çmimet e organeve të trupit

Nuk është praktikë e pa dëgjuar transplanti i organeve. Mirëpo gjetja e organit, e aq më tepër përputhshmëria e tij...

Mix3 ditë më herët

Poezi për Atdheun nga Asdreni

Me vite jam larguar,i dashur Atdhe,por nuk të kam harruar,se shumë i ëmbël je. Kjo zemra më këndonpër ty, o...

Mix4 ditë më herët

Sa ditë është normale vonesa e menstruacioneve ( ciklit menstrual )

Kur cikli menstrual paralajmëron probleme me shëndetin Ciklet menstruale “normale” ndryshojnë nga një grua/vajzë tek tjetra. Një sërë faktorësh mund...

Mix4 ditë më herët

Pse ndodh vonesa e ciklit menstrual dhe a nënkupton kjo vetëm shtatzaninë?

Kur ndodhin vonesa të ciklit menstrual, menjëherë fillon paniku për një shtatzani të mundshme. Por, përpiquni të mos shqetësoheni shumë...

Mix4 ditë më herët

Vonesa e ciklit / Sa mund të vonojë një cikël menstrual?

Nëse nuk keni ndonjë gjendje të njohur që ndikon në ciklin menstrual, periudha menstruale duhet të fillojë brenda 21 deri...

Mix6 ditë më herët

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën e Britney Spears!

Ende pa bërë një muaj, libri më i shitur i kujtimeve të Britney Spears, “The Woman in Me”, është në...

Facebook