Lidhu me ne

Temporal

Pse shqiptarët vërshojnë në TEG çdo fundjavë ?!

Koment nga Podiumi.com

EYES OF TIRANA TOWER | 5K DRONE VIDEO, TIRANA 2022 - YouTube

Qendrat tregtare për të kaluar fundjavën me familjen !

Kafet për të rritur fëmijët !

Dy vendet ku shkojnë dhe vijnë shqiptarët e shkretë.

Po pse ndodh kjo ?

Përgjigja është e thjeshtë, sepse nuk kanë ku të shkojnë

Tirana nuk ka parqe!

Qytetet shqiptare nuk kanë parqe !

Ku të shkosh ?!

Ku të ecësh ?!

Ku të bësh vrap për shëndet të mirë, si gjithë bota e qytetëruar ?!

Edhe një park që ka Tirana e kanë kafshuar nga katër anët.

Kush ka parë sadopak përtej Shqipërisë e kupton anormalitetin e një kryeqyteti në Europë që nuk ka parqe

Jo më kot raportet serioze ndërkombëtare e shpallin Tiranën qytetin më të pajetueshëm të Europës.

Tmerr !

Park ne Moldavi
Park ne Shkup
Evropski dan parkova; Glavni grad nastavlja da posvećeno radi za još  zeleniju i zdraviju Podgoricu
Park ne Podgorice
Private Tour from Sarajevo: Vrelo Bosne Nature Park | GetYourGuide
Park ne Sarajeve
Fountain And Park In Zagreb Capital Of Croatia Stock Photo - Download Image  Now - Botanical Garden, Zagreb, Croatia - iStock
Park ne Zagreb
Munich English garden park editorial stock image. Image of architectural -  62824664
Park ne Mynih
Park ne Bukuresht
Best Gardens and Parks in Rome - Romeing
Park ne Rome
Park ne France

MË TEPËR

Radar9 orë më herët

Shikoni sa informacion ka kryeministri

Nga Klodian Tomorri Kush po pastron para tek kullat? -thotë kryeministri. Banka OTP po pastron para që ka blerë disa...

Radar10 orë më herët

Berisha në familjen e prekur nga tërmeti: Në Shijak pallatet nuk shpërndahen sepse priten zgjedhjet

Në një vizitë në familjen Jaku, shtëpia e të cilëve u shemb nga tërmeti i nëntorit të vitit 2019, kryetari...

Radar10 orë më herët

Vula e PD/ Dordolecët që e duan partinë me gjykatë

Një dërgatë deputetësht demokratë, pjesë e atij që Sali Berisha i etiketon me ironi si grupi Alibasha, u paraqitën sot...

Mix18 orë më herët

Nuk është e lehtë të jesh Princeshë: 10 gjërat e zakonshme që Kate Middleton nuk i bën dot

Si gruaja e trashëgimtarit të fronit – Princit Uilliam – Kate Middleton është tani një nga anëtarët më të vjetër...

Radar18 orë më herët

PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË

Nga Aurel PLASARI PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË Janë pajtuar dy personazhe...

Mix18 orë më herët

6 ushqimet që meshkujt duhet të hanë çdo ditë

Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri.  Me anë të ushqimit përveç shijes...

Radar18 orë më herët

Berisha pret në zyrë kryetarin e ri të FRPD-së, kush është Besart Xhaferri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha priti në zyrën e tij, kryetarin e sapo zgjedhur të Forumit Rinor, Besart Xhaferri,...

Mix18 orë më herët

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe...

Mix18 orë më herët

Emily Ratajkowski kritikon filmin “Blonde”!

Modelja Emily Ratajkowski ka qenë shumë kritike ndaj filmit ‘Blonde’, me protagoniste Ana de Armas i cili u publikua së...

Mix19 orë më herët

Alain Aspect, John Clauser dhe Anton Zeilinger fitojnë çmimin Nobel për fizikë

Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar çmimin Nobel në fizikë, për arritjet e tyre në mekanikën...

Facebook