Lidhu me ne

Mix

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para

Lekë without account / 3 horoscope signs that open the money gates this  June and you will fill your pockets full - Lifestyle

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para

Disa shenja të Horoskopit konsiderohen më me fat kur bëhet fjalë për financat. Shikoni më poshtë nëse jeni ndër ata që i tërheqin paratë si me magnet.

Akrepi

Ata janë të parët për t’u angazhuar në biznese private dhe për ta zbatohet ligji që qëllimi justifikon mjetet. Ata janë punëtorë, i duan paratë dhe nuk është e vështirë t’i fitojnë ato. Akrepat kanë një intuitë të zhvilluar mirë, ndaj kur bëhet fjalë për punën, ata i besojnë vetëm vetes.

Bricjapi

Personat që i përkasin kësaj shenje mund të jenë mizorë dhe të ftohtë, dhe kur flasim për biznes, konsiderohen si cilësi të mira. Bricjapi është sistematik dhe para se të futet në ujërat e sipërmarrjes, do të bëjë një plan të detajuar. Synimi i tyre janë paratë dhe dinë t’i ndjekin pa mëshirë.

Virgjëresha

Ajo është e saktë dhe e detajuar dhe i përcjell lehtësisht aftësitë e saj për sa i përket financave. Ajo luan sigurt, nuk hyn në biznes me rrezik. Personat që i përkasin kësaj shenje i vlerësojnë veçanërisht punën dhe energjinë që kanë shpenzuar për të arritur qëllimin, ndaj kanë të njëjtin qëndrim ndaj parave

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Kanye West pranon se është i fiksuar me shoqen e ngushtë të Kylie-t

Postimet e çuditshme të Kanye West në Instagram nuk kanë fund, por që do arrinte kaq larg s’na e kishte...

Kritike10 orë më herët

Bërtitës, uluritës, arrogantë, kërcënues, imponues, invadues, imamët e Kosovës të kallin tmerrin.

Sa më tepër klithin imamët e Kosovës, aq më tepër i zbulojnë sisët dhe i zvogëlojnë brekët çikat e Tiranës!...

Kioske11 orë më herët

TiRama, si dhuna e parasë mbi shijen

Nga Andi Bushati Mbrëmë në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” po shikoja një kronikë reklamë që tregonte për kullën...

Radar11 orë më herët

Sulmi ndaj TIMS, janë zhdukur gjurmët e 54 udhëtimeve të Taulant Ballës me trafikantët

Sulmi ndaj TIMS, Berisha: Janë zhdukur gjurmët e 54 udhëtimeve të Taulant Ballës me trafikantët Në konferencën për mediat, që...

Mix12 orë më herët

Thëniet më të bukura të Oprah Winfrey

Thëniet më të bukura të Oprah Winfrey “Mendo si mbretëreshë. Një mbretëreshë nuk ka frikë të dështojë. Dështimi është një...

Kryesore12 orë më herët

Rama habit liderët europianë me kravatën e mbushur me imazhet e organit gjenital femëror

Rama habit liderët europianë me kravatën e mbushur me imazhet e organit gjenital femëror Kryeministri Edi Rama, mori pjesë në...

Radar13 orë më herët

Rama, shqiptarët i merr për njerëz të padijshëm, por e vërteta është se janë inteligjentë, patriotë dhe të ndershëm

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka zhvilluar një takim me banorë të zonës në Memaliaj. Gjatë fjalës së tij...

Mix13 orë më herët

Vegjetarianët dy herë më shumë të rrezikuar nga depresioni se ata që hanë mish

Vegjetarianët dy herë më shumë të rrezikuar nga depresioni se ata që hanë mish Dietat vegjetariane mund të rrisin rrezikun...

Mix13 orë më herët

Më mirë çaji apo kafeja? Studimi i fundit jep përgjigjen e dilemës së madhe

Më mirë çaji apo kafeja? Studimi i fundit jep përgjigjen e dilemës së madhe Kafe apo çaj? Kjo është pyetja...

Mix13 orë më herët

Arsyet përse dieta mund t’ju shkaktojë depresion

Arsyet përse dieta mund t’ju shkaktojë depresion Të heqësh dorë nga buka, makaronat dhe karbohidratet dhe ti zëvendësosh me një...

Facebook