Lidhu me ne

Radar

Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore non-grata…

Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore

Avokati Spartak Ngjela, ka braktisur në mënyrë demonstrative studion e emisionit të Erla Mëhillit, pas një debati me ish deputetin Klevis Balliu. 

Ngjela e akuzoi Balliun si “anti-amerikan”, ndërsa ky i fundit u kundërpërgjigj duke thënë se ka diplomë amerikane. 

Pas disa minutash debat, Ngjela u çua dhe u largua. 

Më ke thirrur me non-grata, nuk kam punë fare! Ikni ore non-grata! Ju jeni këtu për avokati popullore. Ika natën e mirë”, tha Ngjela dhe pasi u kthye për të marrë telefonin nga tryeza, u largua nga studio e Euronews Albania. 

Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore
Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore
Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore
Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore
Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore
Spartak Ngjela braktis studion pas debatit me Klevis Balliun: Ikni ore

MË TEPËR

Radar10 orë më herët

Shikoni sa informacion ka kryeministri

Nga Klodian Tomorri Kush po pastron para tek kullat? -thotë kryeministri. Banka OTP po pastron para që ka blerë disa...

Radar10 orë më herët

Berisha në familjen e prekur nga tërmeti: Në Shijak pallatet nuk shpërndahen sepse priten zgjedhjet

Në një vizitë në familjen Jaku, shtëpia e të cilëve u shemb nga tërmeti i nëntorit të vitit 2019, kryetari...

Radar11 orë më herët

Vula e PD/ Dordolecët që e duan partinë me gjykatë

Një dërgatë deputetësht demokratë, pjesë e atij që Sali Berisha i etiketon me ironi si grupi Alibasha, u paraqitën sot...

Mix18 orë më herët

Nuk është e lehtë të jesh Princeshë: 10 gjërat e zakonshme që Kate Middleton nuk i bën dot

Si gruaja e trashëgimtarit të fronit – Princit Uilliam – Kate Middleton është tani një nga anëtarët më të vjetër...

Radar19 orë më herët

PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË

Nga Aurel PLASARI PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË Janë pajtuar dy personazhe...

Mix19 orë më herët

6 ushqimet që meshkujt duhet të hanë çdo ditë

Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri.  Me anë të ushqimit përveç shijes...

Radar19 orë më herët

Berisha pret në zyrë kryetarin e ri të FRPD-së, kush është Besart Xhaferri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha priti në zyrën e tij, kryetarin e sapo zgjedhur të Forumit Rinor, Besart Xhaferri,...

Mix19 orë më herët

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe...

Mix19 orë më herët

Emily Ratajkowski kritikon filmin “Blonde”!

Modelja Emily Ratajkowski ka qenë shumë kritike ndaj filmit ‘Blonde’, me protagoniste Ana de Armas i cili u publikua së...

Mix19 orë më herët

Alain Aspect, John Clauser dhe Anton Zeilinger fitojnë çmimin Nobel për fizikë

Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar çmimin Nobel në fizikë, për arritjet e tyre në mekanikën...

Facebook