Lidhu me ne

Mix

Shenjat më të bukura të Horoskopit

Në cilin vend jeni ju? Ja si renditen shenjat më të bukura

Peshqit: Emocionalisht të bukur. Peshqit magjepsin me shpirtin e tyre krijues dhe aftësinë për të vënë veten në vendin e njerëzve të tjerë. Sentimentaliteti i tyre reflektohet në vështrimin e tyre të bukur.

Virgjëresha: E bukur magjepsëse. Ato kanë aftësinë të zgjedhin fjalët e duhura për të magjepsur të gjithë rreth tyre.

Luani: Bukuria e besimit. Edhe nëse ai nuk është personi më i pashëm në dhomë, Leo kullon mjaftueshëm besim për t’i bindur të gjithë se ai është një i preferuari i konkursit.

Dashi: Bukuria e guximit. Inteligjenca dhe dinamizmi i Dashit reflektohet në të gjitha tiparet e fytyrës së tij.

Peshorja: Bukuri e brishtë. Fryma e tij e drejtësisë dhe diplomacisë i japin atij një bukuri delikate.

Demi: Bukuria e fshehur. E butë dhe sensuale, e zbulon sharmin e saj vetëm për ata që do të hyjnë në procesin e kërkimit të saj.

Shigjetari: Bukuria e spontanitetit. Ai do t’ju joshë me pasionin e tij për aventurën. Së bashku do të përjetoni momentet më argëtuese dhe më të bukura të jetës suaj.

Binjakët: Bukuria e përshtatshmërisë. Binjakët nuk e kanë problem të shkojnë atje ku fryn era dhe do t’ju magjepsin me komoditetin dhe fleksibilitetin e tyre.

Akrepi: Bukuroshi seksi. I vendosur, i pasionuar, ai do t’ju dhurojë momente të paharrueshme në shtrat dhe do t’ju bëjë ta shihni atë si njeriun më të bukur në planet.

Gaforrja: Bukuria e përkushtimit. Besnik, emocional, ai do t’ju përqafojë, fjalë për fjalë dhe figurativisht, dhe ju do të harroni gjithçka dhe të gjithë rreth jush.

Bricjapi: Bukuria e ambicies. Ndërsa ajo ecën përpara me besim dhe ëndrra, ajo do t’ju japë përshtypjen e një modeleje të mirë me përmasat e saj, në fund të fundit, jo shumë të rëndësishme.

Ujori: Bukuria e shikimit. Nëse “dashuria nuk është të shikosh njëri-tjetrin, por të shikosh së bashku në të njëjtin drejtim” sipas Antoine de Saint-Exupéry-t, Ujori do të jetë i dashur nga ata që, si ai, i kanë sytë të ngulur tek e ardhmja.

MË TEPËR

Mix10 minuta më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar15 minuta më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Radar49 minuta më herët

Policia nuk lejoi protestën e 6 dhjetorit, reagon Berisha: Do vërshojmë në shesh, refuzimi është i paqenë

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar pasi Policia e Tiranës refuzoi kërkesën e PD për zhvillimin e protestës së...

Radar4 orë më herët

Protesta paqësore e 6 dhjetorit, BE e mbështet, Rama në panik kërkon ta bllokojë me polici

Protesta e 6 dhjetorit, BE e mbështet, Rama në panik kërkon ta bllokojë me polici Në shkresën e policisë drejtuar...

Radar4 orë më herët

Balla është përgjuar më shumë se 48 orë, gjykata urdhëroi të fshihet serveri në Prokurori

Lala: Balla është përgjuar më shumë se 48 orë, gjykata urdhëroi të fshihet serveri në Prokurori Gazetarja Klodiana Lala deklaroi...

Mix4 orë më herët

10 veprime që e shkatërrojnë totalisht takimin e parë

Le të jemi të sinqertë, takimi i parë nuk është diçka e lehtë. Harrojeni fjalën ‘Ji vetvetja’. Të paktën takimi...

Mix4 orë më herët

Studimi: Shenjat e demencës mund të zbulohen që 9 vite përpara diagnozës zyrtare

Shkencëtarët kanë zbuluar së fundmi, se është mundur të dallohen shenjat e sëmundjes së demencës që 9 vjet përpara se...

Mix4 orë më herët

Elizabeth II vuante nga kanceri, libri që rrëfen të vërtetën e vdekjes së Mbretëreshës

Ndonëse certifikata e saj e vdekjes regjistroi “pleqërinë” si versionin zyrtar të shkakut të vdekjes së Mbretëreshës, libri i ri,...

Mix20 orë më herët

Meghan Markle e ka tradhëtuar Princin Harry, çifti mbretëror drejt divorcit

“Meghan e tradhtoi Princin Harry, çifti mbretëror drejt divorcit” – ‘Il Giornale’ Meghan Markle e ka tradhëtuar Princin Harry, me...

Mix20 orë më herët

3 shenjat e horoskopit që janë ambicioze

Për shumë njerëz, të jetosh pa ambicie do të thotë të jetosh pa një qëllim në jetë. Njerëz të tillë...

Facebook