Lidhu me ne

Mix

Njihuni me shenjat më të pamëshirshme të horoskopit!


Akrepi

Këta frikacakë të kontrollit janë të pamëshirshëm dhe në njëfarë mënyre besojnë se kanë gjithmonë të drejtë, kështu që kur vendosin të hyjnë në jetën tuaj, ata nuk ndalen derisa të marrin atë që duan.
Ata ose ju kontrollojnë, ose paguani çmimin për lirinë tuaj.

Binjakët
Binjakët do të mohojnë të vërtetat aq lehtë sa nuk do të mbajnë premtimet. Por natyra e tyre e vërtetë e egër del në pah kur ata kanë vendosur se nuk kanë cfarë të bëjnë më me ju. Ju mund të ndiheni keq por binjakët thjesht s’duan t’ia dinë.

Luani
Poshtërsia impulsive është emri i lojës për Luanin. Nga askund, Luani do t’ju ofrojë papritmas një fyerje që është aq jashtë linjës, aq e ashpër dhe e dhunshme, saqë në fakt do të keni frikë për jetën tuaj.

Luani është më i keqi nga shenjat e horoskopit por atyre u pëlqen ta heqin këtë papërgjegjshmëri.

Ujori

Ujori janë mashtrues dhe gjëja më e egër që bën Ujori është t’ju mashtrojë. Ata janë padyshim shenja më shkatërruese e horoskopit.

Gënjeshtarë të lindur nga natyra, ata nuk kanë asnjë ndërgjegje kur bëhet fjalë për t’ju gënjyer, për t’ju marrë paratë, për të luajtur me emocionet tuaja etj.

MË TEPËR

Radar7 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix7 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix7 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix7 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook