Lidhu me ne

Mix

Tom Cruise, Angelina Jolie, Brad Pitt etj / Foto të yjeve të Hollywood ne vitet e tyre të rinisë

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Shumica e të famshmëve bënin jetë të zakonshme përpara se talenti i tyre t’i shtynte ata në një jetë në qendër të vëmendjes. Si të tilla, ata gjithashtu kanë fotografi nga periudha kur ishin në shkollë që mund t’ju duken ose jo të sikletshme, por që na japin një vështrim zbavitës se kush ishin ata përpara se të vinte fama.

Më poshtë keni disa foto (nga foto tërheqëse, nuk synojmë të demaskojmë asnjë VIP të Hollywood-it) dhe është e qartë se disa prej tyre nuk kanë ndryshuar.

Tom Cruise

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Angelina Jolie

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Naomi Watts

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Christopher Lloyd

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Paris Hilton

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Kris Jenner

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Pink

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Paul Reubens

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Claire Danes

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Katie Holmes

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Sandra Bullock

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

Brad Pitt

Foto (që shumica e njerëzve nuk i kanë pare) të yjeve

MË TEPËR

Mix4 orë më herët

5 rregullat e panegociueshme që Madonna u ka vënë fëmijëve

Madonna ka zbuluar sekretin e suksesit të saj si nënë në rritjen e fëmijëve. Ata kanë lirinë e tyre, por...

Radar5 orë më herët

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret Denoncimi i Hasenbelliut: Rama më kërkoi...

Mix5 orë më herët

Hasbulla provon çizmet e famshme “Super Mario”

Kur maska e njohur e modës, MSCHF, nxorri në shitje një palë çizme të kuqe me detaje stilistike ekstravagante, të frymëzuara...

Mix5 orë më herët

Dieta që na ndihmon të forcojmë kockat

Flitet shpesh për osteoporozën, e cila është një sëmundje tinëzare, përgjegjëse për fraktura të cilat në pleqëri mund të jenë...

Mix5 orë më herët

E dehur, Olta puth në buzë Dean dhe shan Luizin

Mbrëmjen e djeshme, pas përfundimit të spektaklit banorët e BBV kërcyen e u kënaqën nën muzikën e DJ PM dhe...

Mix5 orë më herët

5 përfitimet shëndetësore të Agjërimit

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim. Agjërimi, i cili është një adhurim shumë i...

Mix5 orë më herët

Cilat janë 5 arsyet që nuk po humbisni peshë ?!

Humbja e peshës mund të jetë sfiduese. Mund të duket sikur keni provuar çdo dietë apo truk të të ngrënit...

Mix6 orë më herët

Çfarë është Nevruzi, tradita e lashtë 3 mijë vjeçare, dhe cilat janë 7 ushqimet që duhet të konsumoni?

Alaa Al-Marjani/Reuters Nowruz – No-Ruz ose Farsi për “ditën e re” – është një festë e lashtë që kremton ditën...

Mix6 orë më herët

Bill Gates: Inteligjenca Artificiale, përparimi më i madh i njerëzimit në dekada

Në një postim, Bill Gates iu referua inteligjencës artificiale, duke theksuar se ajo është përparimi më i rëndësishëm teknologjik i njerëzimit në dekada,...

Radar6 orë më herët

Rama përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme

Cukali: Kryeministri përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme Kreu i Këshillit Shqiptar të Medias, Koloreto...

Facebook