Lidhu me ne

Mix

Ben Affleck reagon për herë të parë pas pamjes së tij virale

Ben Affleck mohon të ketë kaluar një kohë të keqe në ndarjen e çmimeve Grammy 2023 dhe pretendon se fytyra e tij virale ishte për shkak të prezantuesit Trevor Noah duke e zënë në befasi për një skeç.

“Pashë Noah të afrohej dhe thashë, ‘Oh, Zot’”, tha regjisori i “Argo” për Hollywood Reporter. Pak para fillimit të skemës, kamerat kapën Affleck duke biseduar me gruan e tij, Jennifer Lopez. Aktori shtoi  se ai po bënte shaka me këngëtaren “Jenny From the Block”, duke i thënë asaj, “Sapo të fillojnë të filmojnë, unë do të largohem nga ty dhe do të lë të ulesh pranë Trevor”.

Në skenë, Noah pretendoi të ishte në telefon me mamanë e tij pas performancës kontroverse të Sam Smith të “Unholy” dhe tha: “Mami, nuk ishte djalli i vërtetë. Jo, ata thjesht ishin veshur si djalli, mami.”Në atë kohë, prezantuesi ishte ulur pranë Lopez-it, e cila mund të shihej duke i folur Ben.

Pasi momenti u bë viral, të gjithë, nga fansat e deri te ekspertët morën pjesë në ngjarje. Një lexuese buzësh mendoi se Lopez i tha të shoqit: “Bëhu më pozitiv, ji më i qeshur”Një ekspert i gjuhës së trupit pohoi se gjesti i artistes  ishte “qortues” dhe ishte një përpjekje për të treguar “kontroll”. Megjithatë, Jennifer u përpoq të qetësonte zhurmën duke u futur në mediat sociale menjëherë pas Grammy dhe duke ndarë se ajo kaloi “kohën më të mirë” me “dashurinë” e saj në shfaqjen e çmimeve.

https://twitter.com/thebravobabe_/status/1622433307869822982?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1622433307869822982%7Ctwgr%5E88051b4bc7371826fb05554b848c21154810647e%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Flapsi.al%2F2023%2F03%2F16%2Fben-affleck-reagon-per-here-te-pare-pas-pamjes-se-tij-virale%2F

MË TEPËR

Mix5 orë më herët

5 rregullat e panegociueshme që Madonna u ka vënë fëmijëve

Madonna ka zbuluar sekretin e suksesit të saj si nënë në rritjen e fëmijëve. Ata kanë lirinë e tyre, por...

Radar5 orë më herët

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret Denoncimi i Hasenbelliut: Rama më kërkoi...

Mix5 orë më herët

Hasbulla provon çizmet e famshme “Super Mario”

Kur maska e njohur e modës, MSCHF, nxorri në shitje një palë çizme të kuqe me detaje stilistike ekstravagante, të frymëzuara...

Mix5 orë më herët

Dieta që na ndihmon të forcojmë kockat

Flitet shpesh për osteoporozën, e cila është një sëmundje tinëzare, përgjegjëse për fraktura të cilat në pleqëri mund të jenë...

Mix5 orë më herët

E dehur, Olta puth në buzë Dean dhe shan Luizin

Mbrëmjen e djeshme, pas përfundimit të spektaklit banorët e BBV kërcyen e u kënaqën nën muzikën e DJ PM dhe...

Mix5 orë më herët

5 përfitimet shëndetësore të Agjërimit

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim. Agjërimi, i cili është një adhurim shumë i...

Mix5 orë më herët

Cilat janë 5 arsyet që nuk po humbisni peshë ?!

Humbja e peshës mund të jetë sfiduese. Mund të duket sikur keni provuar çdo dietë apo truk të të ngrënit...

Mix6 orë më herët

Çfarë është Nevruzi, tradita e lashtë 3 mijë vjeçare, dhe cilat janë 7 ushqimet që duhet të konsumoni?

Alaa Al-Marjani/Reuters Nowruz – No-Ruz ose Farsi për “ditën e re” – është një festë e lashtë që kremton ditën...

Mix6 orë më herët

Bill Gates: Inteligjenca Artificiale, përparimi më i madh i njerëzimit në dekada

Në një postim, Bill Gates iu referua inteligjencës artificiale, duke theksuar se ajo është përparimi më i rëndësishëm teknologjik i njerëzimit në dekada,...

Radar6 orë më herët

Rama përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme

Cukali: Kryeministri përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme Kreu i Këshillit Shqiptar të Medias, Koloreto...

Facebook