Lidhu me ne

Mix

Jennifer Lopez xheloze për Ben Affleck: Qëndroni larg tij

Jennifer Lopez pranoi se bëhet “xheloze” kur gratë flirtojnë me burrin e saj, Ben Affleck.

Gjatë një paraqitjeje në “Today With Hoda & Jenna” të enjten, këngëtarja e “On the Floor” luajti një lojë të quajtur “Kjo jam unë… Tani, apo atëherë?” në të cilën ajo iu përgjigj pyetjeve që përshkruanin veten tani ose atëherë.

Kur prezantuesja Hoda Kotb e pyeti nëse ajo “bëhet xheloze nëse dikush flirton me partnerin”, Lopez ngriti tabelën me fjalën “TANI” të shkruar mbi të.

Më pas ajo i paralajmëroi gratë që të qëndronin larg Affleck, 51 vjeç, duke thënë: “Mos luani me mua. Mos luaj me mua.”

Dhe kur e pyetën se çfarë do të bënte nëse dikush do të fillonte të flirtonte me aktorin e “Gone Girl”, ajo tha: “Së pari, unë jam një lover, jo një luftëtare, por do t’i bëj të ditur në një mënyrë shumë elegante që duhet të largohen .”

Kjo nuk është hera e parë që Lopez, 54 vjeçe, tregon se mund të jetë posesive ndaj Affleck, me të cilin u martua në korrik 2022. Nëntorin e kaluar, muzikantjq “Let’s Get Loud” u pa duke u thënë me shaka fansave “tback up bit*h” pasi ato përqafuan mbi aktorin e “Good Will Hunting”.

MË TEPËR

Kryesore19 orë më herët

Fjalia e Xhaçkës që shkallmoi çdo propagandë të PS!

Shkruar nga Irena BeqirajXhaçka dhe Rama Nuk di sa duar do të duhet të puthin e sa tallava do të...

Mix19 orë më herët

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar? 34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë. A është Demi tradhtar? Shenja më sensuale, por që...

Radar19 orë më herët

Shenja e parë se tagri i PS-së qëndron mbi Kushtetutën

Ish-ministrja Olta Xhaçka ka dalë Top-Channel që të bilbilojë për demokracinë dhe rendin kushtetues. Sipas saj parlamenti dëshmoi se mban...

Mix19 orë më herët

Zbuloni 6 arsyet që ju bëjnë të ndiheni të lodhur

Është normale të ndihesh i/e lodhur pas një nate me gjumë të trazuar, pasi jeni çuar herët në mëngjes ose...

Mix19 orë më herët

Mit apo e vërtetë: A sëmuresh nga gluteni?

Picat, ëmbëlsirat, buka, makaronat, të gjitha përmbajnë zakonisht grurë, elb ose thekër. Kështu që kanë edhe gluten. Pjesës më të...

Mix19 orë më herët

Bora Zemani dhe shtatzënia “fake” për klikime

Me duart mbi bark, Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On...

Mix19 orë më herët

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe ndërsa ishte live në skenën e “X Factor”

Moderatorja Alketa Vejsiu është përballur me një incident mbrëmjen e djeshme gjatë konkursit të muzikës “X Factor Albania”. Drejt saj...

Aktualitet4 ditë më herët

WOOOW / Tedi Blushi: Ai është Ilir Meta, o super budallenj

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i doli në mbrojtje Ilir Metës dhe deklaroi se kryeministri Edi...

Sport4 ditë më herët

Jurgen Uldedaj, boksi dhe jeta jashtë ringut!

Nga Nada Biraçi Fotografia: Andis Rado Veshjet: Reiman Sapo ka siguruar fitoren e 16-të në karrierën e tij, ku në...

Mix4 ditë më herët

Mos nxitoni tek ilaçet, provoni këto teknika për dhimbjet e stomakut

Dhimbjet e stomakut shpesh mund të trajtohen me ilaçe shtëpiake dhe natyrale, si dhe me ndryshime të stilit të jetesës....

Facebook