Lidhu me ne

Mix

Billie Eilish tani edhe aktore!

Një talent i padiskutueshëm, artistja Billie Eilish tani edhe aktore!

Billie Eilish do të bëjë debutimin e saj të parë në aktrim. Ajo do të luajë rolin e një personazhi të keq, një hipnotizuese misterioze me qëllime të liga në serialin “Swarm” të Prime Video të frymëzuar nga Beyoncé.

Në vështrimin e parë në debutimin surprizë të aktores fituese të Grammy në “Swarm” shohim një Billie me flokë bjonde, duke luajtur një hipnotizuese e cila i kërkon Dre (Dominique Fishback) të ndryshojë emrin e saj në Kayla. Pasi kjo arrihet, personazhi i Billie-t i thotë asaj:

Më trego diçka për të cilën të vjen keq.

Një talent i padiskutueshëm, artistja Billie Eilish tani edhe aktore!

Pikërisht atëherë shfaqet një montazh i Dre që kryen të gjitha llojet e veprave të liga, duke përfshirë një skenë të përgjakshme krimi. Pas kësaj, personazhi i Billie e pyet Dre:

Kur Dre përgjigjet me një ‘po’, personazhi i Billie buzëqesh dhe thotë:

Premiera e “Swarm” do të jetë më 17 mars dhe të gjithë fansat e këngëtares mezi e prisnin të shikonin yllin e tyre, që nga trailer-i duket se ka shkëlqyer në rolin e saj të parë. Ky serial i krijuar nga Donald Glover dhe Janine Nabers, ndjek Dre-në, obsesioni i së cilës me një yll ndërkombëtar të popit e detyron atë të bëjë një udhëtim të errët në të gjithë vendin. Dhe Billie nuk është ylli i vetëm që pritet të shfaqet. Seriali do të shfaqë gjithashtu Chloe Bailey, Paris Jackson, Rickey Thompson dhe Rory Culkin.

MË TEPËR

Mix14 orë më herët

U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedat Bajrami hatërmbetje me produksionin

Në finalen e “Big Brother VIP” Stresi dhe Vedat Bajrami ishin përballë njëri-tjetrit kokë më kokë. Por, në fund ishte reperi...

Kritike14 orë më herët

Disa zagarë me ndihmën e pushtetit vodhën “vulën” e PD

Pollo: Disa zagarë me ndihmën e pushtetit vodhën “vulën” e PD Pollo: Disa zagarë me ndihmën e pushtetit vodhën “vulën”...

Mix14 orë më herët

Si të kërkoni rritje rroge ?

Kërkimi për një rritje rroge është shpesh i ndërlikuar. Ju prireni të mendoni shumë për këtë përpara se të ndërmerrni...

Mix15 orë më herët

Fakte interesante nga Shqipëria komuniste: I vetmi vend pa Ministri Drejtësie në botë

Vendosja e regjimit komunist në vitin 1945 u shoqërua me një ristrukturim tërësor të sistemit të drejtësisë, legjislacionit dhe organizimit...

Temporal15 orë më herët

Si u kujdes Enver Hoxha personalisht për hetimin, filmimin dhe fotografimin nën torturë të Fiqirete Shehut

Nga Afrim Imaj Në fundin e gushtit dhe fillimin e shtatorit të vitit 1983, një video misterioze që u shpërnda...

Mix15 orë më herët

Bled Mane thotë se ka qenë në burg me Qetsorin: ‘Rrinte te bodrumi ku izolohen hajdutët e pusetave’

Bledi Mane e ka rrëfyer edhe vetë se ka qenë në burg 3 herë, e këtë e përmendi edhe në...

Radar15 orë më herët

Veliaj krenohet me fidanet e mbjella në Tiranë/ “Ju bëni shaka, por ato janë rritur, bëjnë hije”

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka prezantuar ditën e sotme nisjen e javës së Teknologjisë Tirana-Tel Aviv, qëllimi...

Mix15 orë më herët

Ryan Reynolds, përgatitja dhe dieta e tij strikte për rolin në “Deadpool”

Aktori Ryan Reynolds po përgatitet tërësisht për të sjellë sërish në jetë protagonistin e “Deadpool”. Trajneri i Reynolds, Don Saladino,...

Sport17 orë më herët

“Nuk kam parë kurrë një makinë kaq të shpejtë”, për kë e ka fjalën Lewis Hamilton?

Mangësitë e ekipit të Mercedes u zbuluan edhe një herë në Formula 1, në Arabinë Saudite këtë fundjavë. Red Bull...

Mix18 orë më herët

Dieta e Harvardit: Udhëzime dietike për shëndetin dhe jetëgjatësinë

Burimi: Unsplash Në një kohë kur temat e jetëgjatësisë dhe plakjes së shëndetshme janë më të njohura se kurrë, njerëzit...

Facebook