Lidhu me ne

Mix

Billie Eilish flet për raportin me Jesse Rutherford pas ndarjes

Gjërat janë ende mirë mes Billie Eilish dhe Jesse Rutherford.

Sipas një fragmenti të pabotuar nga kopertina e saj e Rolling Stone që u shfaq më 17 maj – në të njëjtën ditë me albumin e saj të tretë në studio Hit Me Hard and Soft – këngëtarja është ende në marrëdhënie miqësore me ish partnerin e saj.

“Ai është me të vërtetë një nga njerëzit e mi të preferuar në botë,” i tha ajo publikimit. Këngëtarja me sa duket konfirmoi se është beqare për momentin, por gjithashtu u shpreh se nuk ka interes për t’u rikthyer në një lidhje sa më shpejt.

“Kam në plan të mos takohem më kurrë”, bëri shaka nëntë herë fituesja e Grammy para se të sqaronte deklaratën e saj. “Kjo nuk është e vërtetë, padyshim. Por jo, nuk e shoh veten të jem në një lidhje me dikë derisa të gjej  personin e duhur”.

Komentet e reja të Eilish vijnë pikërisht një vit pasi përfaqësuesi i saj konfirmoi ndarjen e saj nga Rutherford. Dyshja, të cilët u panë për herë të fundit së bashku në Coachella në prill 2023, ishin në lidhje për më pak se një vit përpara se t’i jepnin fund romancës.

“Mund të konfirmojmë se Billie dhe Jesse u ndanë miqësisht dhe mbeten miq të mirë”, tha përfaqësuesi i këngëtares në një deklaratë. “Të gjitha thashethemet për tradhëtijanë të rreme. Të dy janë aktualisht beqarë.”

Billie u bëri jehonë komenteve të ngjashme në Stories në Instagram atë gusht, kur një fans e pyeti se si ishte raporti i saj me rokerin. “Vetëm miq shumë shumë të mirë,” shkroi ajo për këngëtarin e The Neighborhood, duke shtuar, “Shtëpia ime përgjithmonë”.

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix10 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix10 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix10 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix10 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix11 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix11 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix12 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix12 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix12 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook