Lidhu me ne

Mix

Videoja virale nga Festivali i Kanës: Kelly R shpërthen ndaj sigurisë

Kelly Rowland u pa duke qortuar një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë 2024 të martën.

Fillimisht, ish-anëtarja e Destiny’s Child u fotografua duke buzëqeshur dhe duke përshëndetur teksa ecte në tapetin e kuq përpara premierës së “Marcello Mio”. Por, ndërsa ajo ngjitej në një sërë shkallësh, një roje sigurie femër ngriti krahun pas saj, duke e larguar nga turma.

Gruaja u duk se po ashtu tha diçka – ose Rowland ose rojes mashkull të sigurisë që qëndronte në të djathtë të këngëtares. Çfarëdo që ndodhi nuk i pëlqeu Rowland,e cila u kthye menjëherë për t’u përballur me të. Fituesja e çmimit ‘Grammy’ drejtoi gishtin drejt saj dhe e qortoi para të gjithëve. Është e paqartë se çfarë e shkaktoi skenën, dhe përfaqësuesit e Rowland nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së Page Six për koment.

Incidenti vjen tre muaj pasi këngëtarja e “Say My Name” ishte larguar nga seti i emisionit “Today” sepse dhoma e saj e zhveshjes “nuk ishte në nivelin e duhur”, duke e lënë Hoda Kotb-in të përpiqej të gjente një bashkë-prezantuese zëvendësuese.

Rowland më vonë këmbënguli se ajo “e do” Kotb, e cila i tha Page Six në mars se emisioni i mëngjesit në NBC kishte planifikuar të përmirësonte dhomat e zhveshjes.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix10 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix10 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix10 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix10 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix12 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix12 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix12 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix12 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix12 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook