Lidhu me ne

Mix

Kelly Rowland flet për incidentin në Kanë

Kelly Rowland po flet për grindjen verbale tashmë virale që pati me një roje sigurie në Festivalin e 77-të Vjetor të Filmit në Kanë këtë javë.

Në një intervistë të re me AP Entertainment, këngëtarja shpjegoi se incidenti i parë në video dhe foto — të cilat e tregojnë atë dukshëm të mërzitur ndërsa ngjitej shkallët e Palais des Festivals për të marrë pjesë në premierën e Marcello Mio — ishte e gjitha rreth një kufiri që u kalua

“Unë kam një kufi dhe qëndroj pranë atyre kufijve, dhe kaq,” tha Rowland, një anëtare themeluese e Destiny’s Child, duke shtuar se ajo beson se roja ishte armiqësore me të më shumë se kushdo tjetër.

“Dhe kishte gra të tjera që morën pjesë në atë tapet, të cilat nuk më ngjanin, dhe ato nuk u qortuan, nuk u shtynë ose u thanë të zbrisnin ”, vazhdoi aktorja, e cila së fundmi u shfaq në Freeform’s Grown-ish.

Pasi video filloi të bënte xhiron e mediave sociale, lexuesit e buzëve filluan me shpejtësi të ekzaminonin pamjet dhe spekuluan se Rowland — e cila po kalonte në tapet pranë rojes i tha: “Mos më fol kështu”.

Në një moment në klip, fustani i saj u shkel dhe roja i sigurisë u shfaq duke bërë një koment të cilin ajo e kundërshtoi. Këngëtarja u kthye shpejt nga roja në të majtë të saj dhe iu drejtua me ashpërsi situatës, duke i drejtuar gishtin gruas.

Paraqitja e Rowland në Kanë – e cila erdhi përmes një partneriteti me markën e aromave Kilian Paris – vjen disa muaj pasi ajo bashkëpunoi me Tyler Perry në dramën e tij Netflix, Mea Culpa.

Në film, ajo luan si avokaten e mbrojtjes penale Mea Harper e cila merr përsipër rastin e vrasjes kundër një artisti të akuzuar për vrasjen e të dashurës së tij. 

MË TEPËR

Mix11 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix11 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix11 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix11 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix12 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix13 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix13 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix13 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix13 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix13 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook