Lidhu me ne

Mix

Victoria Justice hedh poshtë aludimet: Nuk jam xheloze për Ariana Grande

Victoria Justice po thotë “Thank U, Next” ndaj thashethemeve se ajo është “xheloze” për kolegen e saj “Victorious” Ariana Grande.

Aktorja  ka reaguar ndaj spekulimeve e në një intervistë E! News  pavarësisht se nuk dëshirojnë “të flasin më për këtë temë”. “Ne të dyja thonim: ‘Kjo është kaq budallallik’, tha Justice duke dëgjuar thashethemet e rivalitetit më shumë se 10 vjet më parë.

Justice, tha që Grande i dërgoi asaj mesazh në atë kohë dhe të dyja kritikuan “rrëfimin që u krijua ” se nuk ishin miq” me njëra-tjetrën. “Ndjehem sikur është kjo histori e vazhdueshme e mediave dhe njerëzve që duan t’i vënë njerëzit kundër njëri-tjetrit dhe nuk është aspak e rëndësishme tani,” vazhdoi aktorja. “Kjo është kaq marrëzi.”

Justice dhe Grande luajtën respektivisht Tori Vega dhe Cat Valentine në sitcomin Nickelodeon, i cili u shfaq nga 2010 deri në 2013. Raportet për rivalitetin e pretenduar të grave filluan të qarkullojnë në vitin 2010 pasi një video në grup që promovonte shfaqjen e tyre u bë virale. Kur Elizabeth Gillies, e cila luajti Jade West në “Victorious”, u shpreh për aftësinë e Grande-së për të kënduar, Justice e kundërshtoi:“Unë mendoj se ne të gjithë këndojmë”, sqaroi ajo me krahët e kryqëzuar, gjë që shumë përdorues të rrjeteve sociale e konsideruan një reagim “xhelozi”.

Pasi seriali mori fund, Ariana rezervoi një spinoff me alumin “iCarly” Jennette McCurdy, “Sam & Cat”. Ndërsa spinoff zgjati vetëm një sezon, karriera e këngës së Grande-së mori hov po atë vit me publikimin e albumit të saj debutues, “Yous Truly”. Që atëherë ajo ka fituar dy Grammy dhe njihet si një nga artistet femra më të mëdha në botë.

MË TEPËR

Kioske2 ditë më herët

“Luftën po e kërkon Europa, jo Rusia” – Viktor Orbán

Atmosfera e krijuar në Europë, sipas kryeministrit hungarez, i ngjan asaj të para Luftës së Parë dhe të Dytë Botërore....

Mix2 ditë më herët

Honor Magic V Flip: smartphone i ri i palosshëm me bateri 4,500 mAh

Disa imazhe të smartfonit të ri të palosshëm Honor kanë rrjedhur në internet, si dhe disa detaje mbresëlënëse rreth baterisë...

Mix2 ditë më herët

Apple dhe Samsung monopolizojnë renditjen e smartfonëve më të shitur. Zbuloni top 10-shen

Sipas të dhënave të fundit nga Counterpoint Research, Apple dhe Samsung mbajtën një kontroll të fortë në tregun global të...

Mix2 ditë më herët

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive!

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin njerëzit në mbarë botën. Njohja dhe...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi ndahet nga Berisha e Basha: S’e kanë vrarë mendjen fare për hallet e qytetarëve!

I zhgënjyer nga aleatët tradicionalë të opozitës kreu i LZHK Dashamir Shehi, është bashkuar me Ekrem Spahinë, kryetarin e Partisë...

Kryesore2 ditë më herët

Ku e sheh veten pas 20 vitesh? Rama: Katunar pa pretendime dhe i padukshëm

Kryeministri Edi Rama, në podkastin e tij “Flasim” ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj, ka treguar pas 2 dekadash...

Mix2 ditë më herët

Lady Gaga zbulon nëse do të ketë një vazhdim të “Telephone”

Lady Gaga dhe Beyoncé mund të mos kenë publikuar një vazhdim të “Telephone” në Cowboy Carter, por një bashkëpunim tjetër...

Mix2 ditë më herët

Oriola Marashi publikon foto nga palestra, “çmend” rrjetin me linjat trupore

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare. Pozat e saj provokative nuk mungojnë thuajse për...

Kioske3 ditë më herët

Portret në Le Figaro Magazine/ Enigma e Mira Muratit

” Gruaja në hije që ndriçon inteligjencën artificiale”, kështu e ka titulluar shkrimin për Mira Muratin që Lapsi. Al po...

Mix3 ditë më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Facebook