Lidhu me ne

Mix

Kush është Bruna Biancardi, e dashura e Neymar

Lajmi se Neymar dhe partnerja e tij Bruna Biancardi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë është ndër lajmet që kanë ngjallur interesin e publikut. Lajmin e lumtur e ka bërë të ditur superylli brazilian i futbollit në Instagramin e tij.

Po kush është Bruna Biancardi?

Biancardi është një ndikuese dhe modele me më shumë se 3.8 milionë ndjekës në Instagram. 29-vjeçarja nga Sao Paulo është gjithashtu një sipërmarrëse pasi ka markën e saj të veshjeve.

Dyshja thuhet se filloi lidhjen në vitin 2021, por e mbajtën larg syrit të publikut për muaj të tërë. Të dy njoftuan lidhjen e tyre në janar 2022, duke zbuluar se janë fejuar.

Dyshja u përfol se ishin ndarë në verën e vitit 2022 kur Neymar nuk u pa të mbante unazën e fejesës në publik. Pasi bëri një pushim nga rrjetet sociale, Bicardi konfirmoi ndarjen e saj nga ish-ylli i Barcelonës, duke dhënë përgjigjen e saj për spekulimet e tradhtisë.

29-vjeçarja më pas shkroi në rrjetet sociale: “Mos besoni gjithçka. Më pëlqen shumë Neymar dhe gjithë familja e tij. Ju lutem mos e përfshini emrin tim. Faleminderit”.

Bruna dhe Neymar më pas u bashkuan dhe këtë e konfirmuan gjatë ditëlindjes së 31-të të Neymar.

Kujtojmë se Neymar ka edhe një djalë 12-vjeçar, i cili quhet Davi Luca.

MË TEPËR

Radar1 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix1 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix8 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix8 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix9 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar9 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar9 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix9 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore9 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix9 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook