Lidhu me ne

Mix

Katy Perry kritikohet sërish për komentet e saj në “American Idol”

Katy Perry u kritikua nga publiku i “American Idol” për komentin e saj lidhur me veshjen e një konkurrenteje.

Pasi konkurrentja  Nutsa Buzaladze performoi “Paris (Ooh La La)” të Grace Potter and the Nocturnals me një fustan argjendi dhe çizme të ngjashme, këngëtarja e “Dark Horse” – e cila gjykon shfaqjen  së bashku me Luke Bryan dhe Lionel Richie – i tha asaj që ajo kishte nevojë për të hequr dorë nga pamja e saj e shkëlqyer vezulluese.

“Dëgjo, një gjë që do të doja të mos e  shihja nga ty është veshje me vezullim . E di që do të jetë e vështirë”, tha ajo. Menjëherë pas komentit publiku reagoi duke bërtitur dhe kundërshtuar ëkngëtaren.  Kjo nuk është hera e parë që fansat e kanë të vështirë të pajtohen me gjërat që Perry ka thënë në këtë sezon të “American Idol”.

Muajin e kaluar, këngëtarja e “I Kissed a Girl” u përball me kritika pasi bëri një shaka “të turpëruar” për konkurrenten Sara Beth Liebe që ishte nënë e re e tre fëmijëve. Para se Liebe të fillonte audicionin e saj, ajo i tha Perry, Bryan dhe Richie se ishte 25 vjeç dhe kishte tre fëmijë.

Ndërsa të tre gjyqtarët dukeshin të befasuar, Perry – e cila ndan vajzën Daisy, 2 vjeçe, me të fejuarin Orlando Bloom – u ngrit në këmbë dhe eci pas tavolinës ndërsa Bryan filloi ta brohoriste. “Nëse Katy shtrihet në tavolinë, unë mendoj se do të humbas mendjen,” tha Liebe, të cilës artistja u përgjigj: “Zemër, ti ke qenë shtrirë shumë në tryezë”. Pasi komentet e Perry-t patën reagime të forta, Sara shkoi në TikTok për të ndarë ndjenjat e saj për momentin. “Ishte e turpshme ta kishe këtë në TV. Shumë lënduese”, tha ajo në klipin e 8 marsit.

MË TEPËR

Radar2 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix2 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix10 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix10 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix10 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar10 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar10 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix10 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore10 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook