Lidhu me ne

Mix

Scarlett Johansson flet për ish partnerin Ryan Reynolds

Scarlett Johansson po komplimenton ish-in e saj. Aktorja  u shfaq në episodin më të fundit të Podcast-it të Gwyneth Paltrow, The Goop, dhe tha disa fjalë të mira për ish-bashkëshortin e saj, Ryan Reynolds.

Tema u ngrit kur Paltrow e pyeti Johansson nëse ajo ishte martuar dy herë, dhe Johansson e korrigjoi duke thënë se ajo është në të vërtetë në martesën e saj të tretë. “Oh kjo është e drejtë, sepse kam harruar që ju keni qenë e martuar me Ryan Reynolds!” tha Paltrow.  “Po,” u përgjigj aktorja duke qeshur. “Ne nuk qëndruam bashkë shumë gjatë, por ishim të martuar kur të takova për herë të parë.” Pavarësisht divorcit të tyre, nuk duket se Johansson ka mëri ndaj Ryan, i cili tani është i martuar me Blake Lively.  “Ai është një djalë i mirë”, shtoi ajo.

Pas divorcit të tyre, ajo u martua me Romain Dauriac në 2014. Çifti ka një vajzë, Rose, e cila tani është 8 vjeç. Ata i dhanë fund në 2017.

Scarlett më pas u lidh  me bashkëshortin e saj aktual, Colin Jost; ata u martuan në vitin 2020 dhe mirëpritën djalin e tyre, Cosmo, në gusht 2021. Në podcast, ajo reflektoi mbi atë që ka mësuar nga martesat e saj të kaluara dhe se si ato kanë ndikuar pozitivisht në martesën e saj aktuale. “Nuk do të kisha qenë kurrë e gatshme për një marrëdhënie si ajo që kam me Colin në periudha të ndryshme të jetës sime, sepse nuk isha rehat të vendosja kufijtë e mi”, tha ajo. “Unë nuk e dija, jo vetëm atë që doja, por çfarë kisha nevojë nga dikush tjetër.”

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix3 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix11 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix11 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix11 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar11 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar11 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix11 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore11 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook