Lidhu me ne

Mix

“Ajo ha gjithçka”/ Ben Affleck zbulon sekretin e linjave perfekte të Jennifer Lopez

Në daljen e tij për “The Drew Barrymore Show” të premten, Ben Affleck zbuloi se çfarë do të ndryshonte Jennifer Lopez tek ai, pavarësisht se ajo “kurrë” nuk e pranon.

“Ajo ndoshta do të donte të flisja më pak. Nuk e di nëse e keni vënë re, por unë vazhdoj dhe vazhdoj dhe vazhdoj. Unë flas pa ndalim. Ajo nuk ma ka thënë kurrë këtë, por ky do të ishte supozimi im.”-tha aktori.

Në mes të prirjeve të tij llafazane, Affleck nuk kishte veçse lëvdata për Lopez, duke e quajtur atë “gruaja më e mrekullueshme në botë”. Kur Barrymore pyeti se si Lopez mban një formë kaq të shkëlqyer, Affleck tha se ishte vetëm gjenetika e mirë.“Më lejoni t’ju them diçka që do t’ju shqetësojë. Jennifer ha çfarë të dojë. Ajo ha pica, biskota, akullore… gjithçka.”

Edhe pse ai sqaroi se Lopez ka një “etikë pune” dhe “disiplinë” të madhe, ai vazhdoi të flasë për gruan e tij “mbinjerëzore”. Ben tha për Lopez me të cilën u martua në korrik 2022 se jo është gruaja më e mrekullueshme në botë dhe duket spektakolare.

Barrymore më pas u shtri në divanin e saj, duke bërë shaka se ajo ishte “dështuar” për një “burrë që respektonte gratë”.

MË TEPËR

Mix8 minuta më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix10 minuta më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix11 minuta më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix13 minuta më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix15 minuta më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Kryesore22 minuta më herët

Lulzim Basha: Edhe vetë Berisha e ka të qartë se nuk fiton dot ndaj Edi Ramës

Lulzim Basha tha se nuk i përket kulturës politike që leh pas çdo vendimi.“Jemi një parti që kemi thënë se...

Radar24 minuta më herët

“Demokratët Euroatlantikë”; pas vendimit për rekurs, Basha prezanton ndryshimet e reja në logon e PD

Pas vendimit për rekurs të Gjykatës së Apelit e cila i ktheu logon dhe vulën Sali Berishës, Lulzim Basha ka...

Mix27 minuta më herët

Blendi Salaj: Dëshiroj që fëmijën e tretë ta birësoj!

Gazetari Blendi Salaj ka deklaruar së fundmi se ai dhe partnerja e tij kanë menduar të birësojnë një fëmijë, edhe...

Mix29 minuta më herët

VIDEO : Shikoni reagimin e Giorgia Melonit kur takon Emmanuel Macron

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni u bë virale në rrjet pasi ka shtrënguar duart me presidentin francez Emmanuel Macron. Meloni ishte...

Mix31 minuta më herët

VIDEO – Joe Biden “humbet” sërish! Von Der Leyen e sheh me habi, Meloni nxiton për ta ndihmuar

Presidenti 81-vjeçar i SHBA-ve, Joe Biden, u pa duke u larguar gjatë një demonstrimi me parashutë në samitin e G7....

Facebook