Lidhu me ne

Mix

Aktorja 61-vjeçare Demi Moore çmend rrjetin me fotot sensuale

Aktorja 61-vjeçare Demi Moore vazhdon të jetë një ikonë seksi dhe e mrekullueshme. Me foto të postuar së fundmi në Instagram e veshur me bikini leopard ajo ka çmendur rrjetin. Ylli hollivudia, që do të mbushë 61 vjeç më 11 nëntor,është shfaqur teksa bën banjo dielli, e shtrirë në mënyrë sensuale në një divan, me qenin e saj të adhurueshëm Pilaf në gjoks.

Në një tjetër imazh, ajo është e ulur në plazh me pantallona të shkurtra dhe bluzë, e buzëqeshur dhe me diell. Ndjekësit e kanë komplimentuar menjëherë, të cilët vlerësuan bukurinë e saj të përjetshme dhe mijëra pëlqime në foto, duke konfirmuar edhe një herë se mosha për disa është krejtësisht relative.

Demi Moore është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pëlqen të postojë foto në të cilat ajo tregon format e saj të pa të metë fizike. Gjithmonë një ikonë joshjeje, ylli i “Ghost” nuk ndalet së joshuri as në moshën 60-vjeçare.

Ylli i filmave të paharrueshëm si “Ghost”, “Private Jane” dhe “Striptease”, së shpejti do të bëhet edhe gjyshe, sepse vajza e saj Rumer, që ka me Bruce Ëillis, është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Fiziku i saj mbetet ai i një tridhjetë vjeçareje, ndërsa dashuria i buzëqesh. Në qershor të vitit të kaluar, aktorja zyrtarizoi lidhjen e saj në rrjetet sociale me 46-vjeçarin Daniel Humm, shefi i famshëm zviceran i restorantit “Eleven Madison Park” në Nju Jork. Të dy kanë 13 vite diferencë por kjo nuk duket se e pengon historinë e tyre të dashurisë. Të dy i bashkon pasioni për ushqimin vegan. Për vite me radhë, Moore ka ndjekur një dietë të rreptë të papërpunuara vegane.

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix10 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix10 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix10 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix11 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix12 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix12 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix12 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix12 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix12 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook