Lidhu me ne

Mix

Mes luftës me kancerin, Shannen Doherty i jep fund martesës 11-vjeçare

Mes luftës me kancerin, Shannen Doherty i jep fund martesës

Shannen Doherty i ka dhënë fund martesës 11-vjeçare me bashkëshortin e saj Iswarienko.

“Divorci ishte gjëja e fundit që donte Shannen”, tha përfaqësuesi ligjor i saj. “Për fat të keq, ajo ndjeu se nuk kishte asnjë mundësi tjetër”.

Mësohet se në fakt ndarja ka ndodhur në janar, por vetëm tani është bërë kërkesa për divorc. Disa orë, përpara se të dilte lajmi, aktorja shpërndau një post me mesazh të fshehur në Instagram.

“Të vetmit njerëz që meritojnë të jenë në jetën tuaj janë ata që ju trajtojnë me dashuri, dashamirësi dhe respekt total”, shkruante ajo.

Doherty dhe Iswarienko u martuan në tetor të 2011-ës.

Aktorja ka qenë e martuar më parë me Ashley Hamilton nga viti 1993 deri në 1994-ën dhe me Rick Salomon nga 2002-shi në 2003-shin.

Aktorja i ka kaluar vitet e fundit duke u marrë me trajtime të vazhdueshme për kancerin e gjirit që i është rikthyer dhe është në fazën 4.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Radar5 minuta më herët

Kurti-Osmani nuk kanë kërkuar të konsultohen me mua për tensionet në Veri, thotë Edi Rama

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk ka diskutuar mbi tensionet në Veri as me Kryeministrin e Kosovës Albin Kurti dhe...

Radar10 minuta më herët

Salianji: Kjo opozitë nuk ribëhet dot duke përjashtuar Sali Berishën

Deputeti demokrat Ervin Salianji tha se opozita nuk mund të ribëhet duket përjashtuar Sali Berishën. Duke folur për TPZ, Salianji...

Mix16 minuta më herët

Ekzistenca e Zotit në fjalët e shkëlqyera të një shkrimtari hungarez

Dy fëmijë diskutojnë në barkun e nënës se si mund të jetë jeta pas lindjes, dhe nëse ajo ekziston vërtet, apo është pak a shumë si...

Radar22 minuta më herët

Shteti shqiptar “i zhytur” në borxhe në Arbitrazh, 63% e humbjes i përket Becchettit

Në dy vite detyrimet faktike të shtetit shqiptar për shkak të humbjeve në arbitrazh janë rritur me plus me 66.37...

Mix17 orë më herët

Së shpejti një version i ri i “The Office”

Një version australian i “The Office” është në prodhim, por këtë herë, në vend që të drejtohet nga Michael Scott,...

Mix17 orë më herët

“And Just Like That”, ikonikja Samantha Jones rikthehet në serial

CRAIG BLANKENHORN/WARNER BROS./COURTESY EVERETT COLLECTION Kim Cattrall, e njohur ndryshe si Samantha Jones është rikthyer në sezonin e dytë të...

Radar17 orë më herët

VIDEO/ Shfaqje skandaloze e Ramës në samit, përqafon dhe puth kryeministren Meloni

Kryeministri Edi Rama ka treguar edhe njëherë tjetër në sy të botës se nuk ka lidhje me seriozitetin dhe përgjegjësinë...

Mix17 orë më herët

Amber Heard flet për herë të parë publikisht që nga zhvendosja në Spanjë

Amber Heard duket e lumtur në komentet e saj të para publike që nga shpërngulja e saj në Spanjë. Ajo...

Mix1 ditë më herët

E thonë ekspertët: Burrat nuk duhet të urinojnë në këmbë, ja disa rreziqe shëndetësore

Stili i urinimit mund të jetë një rrezik për shëndetin, sipas ekspertëve. Ndërsa gratë priren të ulen kur përdorin tualetin,...

Mix1 ditë më herët

Emra Musliman për djem dhe kuptimi i tyre

Abdullah (ar) adhurues i ZotitAbdulatif (ar) adhurues i Zotit (ledhatues)Abdulaziz (ar) adhurues i Zotit FuqiploteAbdulbaki (ar) adhurues i Zotit te...

Facebook