Lidhu me ne

Mix

Helen Mirren për skenën e seksit me Harrison Ford: Duhet të shtiresha sikur jam cool

Helen Mirren për skenën e seksit me Harrison Ford: Duhet të

“Duhet të isha në shtrat me të. Isha zhveshur dhe isha shtrirë atje e po mendoja: Unë jam në shtrat me Harrison Ford. Isha shumë e emocionuar. Më duhej të shtiresha se isha cool”, tha Helen Mirren referuar xhirimeve të filmit “1923”.

Aktorja 77-vjeçare foli për skenën në të cilën personazhet e tyre, Jacob dhe Cara Dutton, ishin së bashku në shtrat.

“Është jashtëzakonisht bujar dhe jashtëzakonisht profesional. Aspak yll i filmit i llastuar nga koha. Unë e dua vërtet atë. Nëse nuk do të isha e martuar…”, tha njëherë ajo.

Harrison, 80 vjeç, ia ktheu komplimentin kur u shfaq në The Late Show me Stephen Colbert në shkurt. Ai i tha prezantuesit Stephen Colbert se ishte një “fat i madh” të luante me Mirren.

“Seksi dhe ende seksi. Ajo është ende seksi”, tha ai pas një shpërthimi brohoritjesh nga audienca në studio.

MË TEPËR

Radar1 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix1 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix8 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix9 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix9 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar9 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar9 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix9 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore9 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix9 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook