Lidhu me ne

Mix

Pas qëndrimit që i mbajti, a do t’i propozojë për martesë Luizi Kiarës sonte?

Pas qëndrimit që i mbajti, a do t’i propozojë për

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli i ka mbajtur qëndrim moderatores Kiara Tito, njëkohësisht dhe e dashura e tij, pasi kështu ishte dënimi nga “BB VIP”, gjë që duket se Kiara e ka vuajtur shumë.

Por kudo në rrjet po flitet se këtë të shtunë, Luizi do t’i bëjë Kiarës propozimin e vërtetë për martesë.

Ndonëse nuk dihet nëse do të jetë vërtetë, por kjo mendohet pasi ai disa herë i ka thënë: do e zbulosh të shtunën.

Epo edhe pak orë na ndajnë, kështu që le të presim.

MË TEPËR

Letersi2 orë më herët

BILALL XHAFERI: BALADË ÇAME

Baladë çame, poezi nga Bilall Xhaferi Ylberi, si një përshëndetje e përlotur lamtumirë,u zhduk matanë largësive,mbi kreshtat e flakëve,nëpër shi…...

Mix3 orë më herët

Google Pixel 8: Konfirmohet shpejtësia e karikimit të baterisë

Google Pixel 8 është flamuri i ri i gjigantit Mountain View i cili do të prezantohet pas disa muajsh. Debutimi...

Mix3 orë më herët

Motorola prezanton RAZR 40 dhe RAZR 40 Ultra

Motorola ka prezantuar dy smartfonë të rinj të palosshëm. RAZR 40 dhe RAZR 40 Ultra ndajnë disa veçori, siç është...

Mix3 orë më herët

Xiaomi 13 Ultra: Zbulohet data e debutimit global

Më në fund është shpallur data e debutimit global të kamerafonit të ri nga OEM numër një në botën kineze....

Mix3 orë më herët

Gisele Bundchen flet pas ndarjes nga Tom Brady dhe përlotet gjatë konferencës

Gisele Bundchen nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë një leksioni vetëm pak ditë pasi ish-bashkëshorti i saj, Tom Brady,...

Mix3 orë më herët

5 këshilla për të mposhtur pagjumësinë e verës

Gjatë muajve të verës, moti i nxehtë dhe marrja e pamjaftueshme e ujit prish modelet e gjumit duke çuar në...

Radar3 orë më herët

Rama përgatit draft për Kosovën pa u konsultuar me Kurtin: Është neutral, as për njërin e as për tjetrin

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një konferencë për gazetarët, dedikuar situatës në Kosovë. Edhe pse nga Bratislava u shfaq i qetë...

Radar3 orë më herët

Basha i prerë: PD-në nuk e drejton Berisha, e kam përjashtuar unë !

Mohon takimin me Ballën dhe dënon dhunën në parti, Basha: PD-në nuk e drejton Berisha, është përjashtuar “Partinë Demokratike nuk...

Sport3 orë më herët

10 ekipe që (ndoshta) nuk e dinit që kanë fituar Champions League

Në prag të finales së Champions League mes Manchester City dhe Inter, do ju kujtojmë 10 ekipet që kanë fituar...

Aktualitet3 orë më herët

Marrëzi totale/ Qeveria merr borxh të shtrenjtë për të shlyer borxhin e lirë

Koha kur Shqipëria merrte borxh me interesa të ulëta në tregjet ndërkombëtare duket se ka përfunduar. Ministria e Financave mori...

Facebook