Lidhu me ne

Mix

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye West

Bianca Censori ka konfirmuar se është e martuar me Kanye West, pas spekulimeve nga ndjekësit.

Çifti u martua në janar në një ceremoni private, por raportet thanë se ata nuk kishin aplikuar për një certifikatë martese. Megjithatë, Bianca ka hedhur poshtë thashethemet pasi këmbënguli se ata janë të martuar.

Në një video të re të TikTok, arkitektja u filmua duke folur me një burrë në një dyqan veshjesh, i cili po a i kërkonte numrin e saj. Bianca iu përgjigj: “Jam e martuar!” Burri dukej i zhgënjyer ndërsa pyeti: “Vërtet?” përpara se të shtonte “Damn”, kur Bianca pohoi me kokë.

Videoja u shpërnda më pas nganjë faqe fansash të Kardashian në Reddit, me njerëz që komplimentonin Biankën për sa miqësore dukej. “Më pëlqen disi. Ajo ka një atmosferë të lezetshme dhe ishte miqësore,” shkroi një person. Një tjetër fanse tha: “Jam dakord. Kjo është një video e lezetshme, që tregon personalitetin e saj të lezetshëm. Nuk dija asgjë për të. Ajo duket e bukur.” Një tjetër shtoi: “Ajo as që ia tregoi emrin bashkëshortit të saj… të paktën jo në këtë klip para se të shkëputej. Faleminderit. Ajo është e adhurueshme.”

MË TEPËR

Kioske4 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix4 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix4 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix4 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix5 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook