Lidhu me ne

Mix

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye West

Bianca Censori ka konfirmuar se është e martuar me Kanye West, pas spekulimeve nga ndjekësit.

Çifti u martua në janar në një ceremoni private, por raportet thanë se ata nuk kishin aplikuar për një certifikatë martese. Megjithatë, Bianca ka hedhur poshtë thashethemet pasi këmbënguli se ata janë të martuar.

Në një video të re të TikTok, arkitektja u filmua duke folur me një burrë në një dyqan veshjesh, i cili po a i kërkonte numrin e saj. Bianca iu përgjigj: “Jam e martuar!” Burri dukej i zhgënjyer ndërsa pyeti: “Vërtet?” përpara se të shtonte “Damn”, kur Bianca pohoi me kokë.

Videoja u shpërnda më pas nganjë faqe fansash të Kardashian në Reddit, me njerëz që komplimentonin Biankën për sa miqësore dukej. “Më pëlqen disi. Ajo ka një atmosferë të lezetshme dhe ishte miqësore,” shkroi një person. Një tjetër fanse tha: “Jam dakord. Kjo është një video e lezetshme, që tregon personalitetin e saj të lezetshëm. Nuk dija asgjë për të. Ajo duket e bukur.” Një tjetër shtoi: “Ajo as që ia tregoi emrin bashkëshortit të saj… të paktën jo në këtë klip para se të shkëputej. Faleminderit. Ajo është e adhurueshme.”

MË TEPËR

Mix21 orë më herët

Sekretet e një martese të lumtur

Ka nga ato çifte, që pas 10-15 vitesh martesë ia kanë dalë të qëndrojnë bashkë, të lumtur e të kënaqur. Po cili është çelësi për...

Mix21 orë më herët

Shenjat paralajmëruese të një marrëdhënie toksike

Shoqëria na ka mësuar të varemi emocionalisht nga partnerët tanë, kur, në fakt, një marrëdhënie e qëndrueshme duhet të përfshijë...

Mix21 orë më herët

5 sinjale që tregojnë një marrëdhënie toksike

Për fat të keq, ka njerëz që janë shumë kritik, negativë nga natyra, që do të thotë se ata nuk...

Mix21 orë më herët

Pse disa njerëz bien në dashuri menjëherë…

Është e lehtë të pëlqesh dikë, kur “ka kimi” se krijohet një magji e caktuar që shkakton tërheqjen. Le të...

Mix21 orë më herët

Sa ndikon stresi i nënës në shëndetin e fëmijës?

Një projekt i ri i krijuar nga “Lifecycle” ka pasur si qëllim pikërisht zbulimin e lidhjes së mundshme që mund...

Mix21 orë më herët

Si të shpëtoni nga mendimet negative?!

Jo rrallëherë ndodh që pronarët e bizneseve, të punojnë më shumë se sa duhet. Duke punuar dhe mbi 80 orë...

Mix21 orë më herët

15 thënie frymëzuese të Kobe Bryant, nga karriera e tij legjendare

Për të kujtuar Kobe Bryant, ju sjellim në vëmendje jetën dhe trashëgiminë e tij përmes thënieve të tij motivuese. Kobe...

Mix21 orë më herët

Sipas ekspertëve të shëndetit mendor, bëni këto 4 gjëra çdo ditë për të qenë më të lumtur dhe elastik mendërisht

“Njerëzit duhet të kuptojnë se të qenit “elastik mendërisht” do të thotë që po përjetoni diçka në një nivel të...

Sport21 orë më herët

10 muzetë më të mirë të futbollit në Europë

Më 14 qershor nisi në Gjermani, Kampionati Europian i Futbollit, Euro 2024. Është e vështirë të mos përfshihesh nga emocionet...

Mix21 orë më herët

Barcelona ndalon turistët e huaj të marrin apartamente me qira deri në vitin 2028

Barcelona, ​​një destinacion kryesor spanjoll për pushime, njoftoi se do të ndalojë marrjen me qira të apartamenteve për turistët deri...

Facebook