Lidhu me ne

Mix

Julia Fox: Kanye West, një bekim në jetën time

Julia Fox e ka përshkruar ish të dashurin e saj Kanye West si një “bekim”, pavarësisht se lidhja e tyre  i la një shije të hidhur”.

Dyshja patën një romancë të stuhishme dhe ndërsa ajo zgjati më pak se dy muaj, reperi duket se ka pasur një ndikim të madh te modelja.

Në një intervistë të re, Julia tha: “Ishte në fakt një bekim që ai erdhi në jetën time”.

Ajo shpjegoi se si Kanye “trondi ekipin tim” në mënyrë që të mund të rifitonte shumë kontroll krijues. Para se të takohej me krijuesin e hitit “Flashing Lights”, Julia tha se ndjente “presion për të pretenduar të ishte  ylli i Hollivudit”.

Duke folur në Popcast të The New York Times, Julia shtoi: “Unë do të ankohesha për këtë dhe do të mërzitesha, por më pas në fund gjithmonë pranoja dhe bëja atë që ata donin sepse ishte më e lehtë sesa të grindesha. Por Ye erdhi dhe tha: ‘Prisni një minutë, jo, për këtë, unë do të bëj atë që dua të bëj’.”

Julia foli edhe për jetën e saj seksuale teksa zbuloi se nuk flinte me Kanye. Aktorja komentoi në një postim të TikTok të shpërndarë nga aplikacioni i takimeve Bumble, ku shkruhej: “Ju e dini shumë mirë mos paturit intimitet nuk është përgjigja”.

Julia ka komentuar nën postim dhe ka treguar se ka 2.5 vjet që nuk ka kryer marrëdhënie se*suale  dhe “nuk ka qenë kurrë më mirë”. Ajo u takua me Kanye pas takimit në Miami në natën e Vitit të Ri 2021.

Megjithatë, dyshja u ndanë në shkurt 2022. Duke folur për revistën ES, Fox foli për ndarjen e tyre dhe tha:

“Çështjet e pazgjidhura me të cilat po merrej. Thjesht duket sikur ai kishte shumë për të punuar, dhe unë thjesht nuk kam kohë ose energji për të.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook