Lidhu me ne

Mix

Binjakët – shenja më inteligjente e zodiakut dhe ju tregojmë arsyen pse!

Binjakët – shenja më inteligjente e zodiakut dhe ju tregojmë arsyen pse!

Kemi hyrë në sezonin e Binjakëve! Binjakët janë të adaptueshëm, kurioz dhe mendjemprehtë. Për shkak se kjo shenjë sundohet nga Mërkuri, planeti i të menduarit dhe komunikimit, këto janë aftësitë më të forta të Binjakëve! Ata janë gjakftohtë me aftësi të forta arsyetimi dhe etje për njohuri. Më kot nuk cilësohen edhe si shenja më inteligjente e zodiakut. Më e bukura e tyre është se janë të aftë për gjithçka prandaj i gjen kudo nga arti te politika.

Personazhet publikë shqiptarë që i përkasin kësaj shenje janë: Grida Duma, Angela Martini, Armina Mevlani, Bojken Lako, Ledion Liço, Besa Kokëdhima, Ardit Gjebrea, Eni Çobani, Eno Popi, Jonida Shehu, Venera Lumani, Roza Lati, Ornela Bregu, Miriam Cani, Eva Murati, Drini Zeqo, Beatrix Ramosaj, Klajdi Haruni, Zaimina, Megi Pojani.

MË TEPËR

Mix2 ditë më herët

Sekreti i Victoria Beckham për të qëndruar në formë është uthulla e mollës: a funksionon vërtet?

Për të qëndruar në formë, Victoria Beckham pi uthull molle çdo mëngjes dhe shkenca konfirmon fuqitë e saj dobësuese. Pas...

Mix2 ditë më herët

Dieta me magnez: çfarë duhet të hani për mëngjes!

Dieta me magnez është një dietë që po bëhet e popullarizuar në mesin e atyre që duan të humbin peshë...

Kioske2 ditë më herët

Ky duhet të ikë!

Belind Këlliçi, një zyrtar i Rithemelimit ka akuzuar sor kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj, se ka ngritur një skemë të ngjashme...

Kryesore2 ditë më herët

Neritan Sejamini analizon deklaratat e Metës: Janë skandaloze, përfiton vetëm qeveria

Ilir Meta dhe Neritan Sejamini Në emisonin “Të paekspozuarit” analisti Neritan Sejamini u shpreh se mënyra se si flet ish-presidenti...

Mix2 ditë më herët

Koha fluturon, vajza e Tom Cruise dhe Kate Holmes bëhet maxhorene

Suri Cruise po feston moshën madhore. Paparaci ka kapur një foto të saj teksa shëtit me një shoqe. Në njërën...

Mix2 ditë më herët

Olivia Munn flet për betejën me kancerin e gjirit

Olivia Munn është duke detajuar diagnozën e saj të kancerit në fazën 4, e cila e çoi në një mastektomi...

Radar2 ditë më herët

Kim Jong Meta bën susta për krahët, “shërbëtorët” e tij mbajnë shënime

Ilir Meta ka dhënë një intervistë për Çim Pekën. Para intervistës, ai ka publikuar një video nga zyra e vet....

Radar2 ditë më herët

Lulzim Basha: Rama e mund Berishën sa herë t’i dojë qejfi

Kryetari i PD, Lulzim Basha, i ftuar në News24, është shprehur se “problemi i Edi Ramës” është me të dhe...

Radar2 ditë më herët

Monika Kryemadhi konfirmon “ndarjen”: Kam raport të ngrirë bashkëshortor me Ilir Metën. Palë të treta kanë hyrë në jetën tonë

Në përfundim të intervistës për “Opinion” gjatë së cilës Monika Kryemadhi foli për ngjarjet brenda Partisë së Lirisë, sulmet e...

Radar3 ditë më herët

Rama i dhuron 16 mijë m2 tokë dhe ndërtim Arbër Hajdarit të “Fundjavë Ndryshe”

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij herë pas herë tallen me ligjin e krijuar vite më parë nga qeveria...

Facebook