Lidhu me ne

Mix

Kim Kardashian shpërthen kundër Kanye West

Kim Kardashian ka shpërthyer kundër  “gënjeshtrave” të ish-bashkëshortit Kanye West në media.

“Ka pasur shumë gjëra me Kanye tani dhe tani po shfaqen  në media, emisione radiofonike dhe intervista,” i tha Kim me sy të përlotur nënës së saj, Kris Jenner, gjatë premierës së sezonit 3 të “Kardashian” këtë javë, duke shtuar se ajo e kaloi mëngjesin “duke pasur një sulm ankthi”.

Themeluesja e Skims tregonte se sa e rraskapitur është nga detyrimi për të “heshtur” pasi reperi thotë “gënjeshtra” për familjen e tyre. “Edhe pas gjithçkaje që Kanye thotë për ne unë nuk komentoj kurrë”, tha ajo. “Unë kurrë nuk postoj, ndërkohë ai ka krijuar tregimin më të çmendur për ty dhe ka folur për kasetën intime. “Ne qëndrojmë të heshtur,” vazhdoi Kardashian. “Ne qëndrojmë të heshtur ndaj të gjitha gënjeshtrave, të gjitha gjërave.”

Skena duket se është filmuar rreth kohës kur West po postonte në Instagram mesazhet me ish-gruan e tij tani. Në rrëfimin e saj, megjithatë, Kim shpjegoi se ajo është më “zemërthyer” për Jenner, sepse ajo duhet “të merret me kaq shumë” që rrjedhin nga përhapja e thashethemeve të rreme të Kanye se ajo ka fjetur me Drake.

Edhe pse ish çifti ishin së bashku për tetë vjet, ajo u shpreh se stilisti i Yeezy “e shikon me përbuzje” për  shkak të kasetës së saj me Ray J. “Të gjitha sharjet e tij, nuk e di si t’i quaj do të jenë shumë më të dëmshme për fëmijët një ditë sesa do të jetë ndonjëherë kaseta ime,” i tha Kim mamasë së saj ndërsa ajo qante.

MË TEPËR

Mix5 orë më herët

Ja cilat ushqime kanë magnez

13 ushqime që përmbajnë nivel të lartë magnezi Personat me diabet tip 2, tension të lartë të gjakut ose sëmundje...

Mix6 orë më herët

Vokswagen nuk është më konkurrues, nisin shkurtimet

Volkswagen ka nisur shkurtimet e punonjësve, pasi nuk rezulton më konkurruese. Programi i kursimit prej 10 miliardë eurosh (10.9 miliardë...

Mix6 orë më herët

Horoskopi për nesër

Dashi: Këtë javë, vendosmëria dhe përpjekjet tuaja nuk do të kalojnë pa u vënë re, gjë që mund të përkthehet në...

Mix6 orë më herët

Makina më e mirë e 2024/ Nga BMW seria 5 tek Toyota C-HR, 7 finalistet në garën e fortë

Me shpalljen e 7 finalistëve ka nisur numërimi mbrapsht për dhënien e një prej çmimeve më të rëndësishme në sektorin...

Mix6 orë më herët

Çorba e Hasit, receta tradicionale shqiptare trashëguar ndër shekuj

Çorba e Hasit është një ndër recetat më të vjetra, të trashëguara brez pas brezi të kuzhinës shqiptare, specialitet i...

Mix3 ditë më herët

Infeksionet e veshit, faktet dhe zgjidhjet e mira natyrale

Infeksionet e veshit kanë tendencë të ndodhin më shumë në vjeshtë dhe në dimër sepse problemet shëndetit, si të ftohtit...

Mix3 ditë më herët

3 lloje të ndryshme të dhimbjeve të fytit/ Mënyra më e mirë për të trajtuar secilën prej tyre

Foto ilustruese Nëse keni një rast të dhimbjes së fytit, kjo mund të nënkuptojë se është e dhimbshme për të gëlltitur,...

Mix3 ditë më herët

Shkrimi origjinal i David Bowie për dy tekste këngësh del në ankand për 100 mijë paund

Fleta me tekstin e David Bowie që ka dalë në ankand Fleta e teksteve të shkruara me dorë të këngëtarit...

Mix3 ditë më herët

Gigi Hadid reagon sërish për Palestinën

Modelja Gigi Hadid, me prejardhje nga Palestina ka shprehur swrish mbështetjen për vendin e saj pas sulmeve nga qeveria Izraelite....

Mix3 ditë më herët

A e dini sa kushton një veshkë, mëlçia apo zemra? Ja lista e plotë me çmimet e organeve të trupit

Nuk është praktikë e pa dëgjuar transplanti i organeve. Mirëpo gjetja e organit, e aq më tepër përputhshmëria e tij...

Facebook