Lidhu me ne

Mix

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak të Kanye West

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Në premierën e sezonit 3 të The Kardashians, Kim Kardashian, 42 vjeç, flet për jetën e saj personale. Ajo hedh dritë mbi ndarjen e shumëpërfolur me Pete Davidson dhe polemikat e vazhdueshme rreth ish-bashkëshortit të saj, Kanye West. Kardashian ndan pa frikë detaje intime që kanë mahnitur fansat dhe kanë ndezur diskutime të gjera.

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Në gusht, Kim Kardashian dhe Pete Davidson u ndanë pas një romance nëntëmujore. Edhe pse as Kim dhe as komediani nuk i kanë zbuluar publikisht arsyet e sakta të ndarjes së tyre, disa pika dyshimi u hodhën gjatë episodit të fundit të The Kardashians.
“Unë jam beqare dhe nuk jam gati të shoqërohem. Ndarjet nuk janë për mua. Thjesht patëm bisedime dhe bisedime… Është padyshim e trishtueshme. Dhe kishte shumë faje. Pete kaloi shumë për shkak të marrëdhënies sime.”

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Kim e kupton që marrëdhëniet e kaluara kanë ndikuar në marrëdhënien e saj me Pete dhe ishte ai që vuajti më shumë për këtë. Por Kim nuk heq dorë nga romancat e saj. Ajo flet hapur se nëse do gjejë dikë që ta dojë, patjetër që ajo do t’i japë një shans.

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Mosha është thjesht një numër kur bëhet fjalë për çështjet e zemrës, pasi koncepti i gjetjes së shpirtit binjak nuk njeh kufij të përkohshëm. Besimi se dashuria e vërtetë mund të zbulohet në çdo fazë të jetës është një dëshmi e potencialit të pakufishëm për lidhje dhe shoqëri. Pavarësisht nëse jeni në lule të rinisë ose mendoni se koha juaj ka kaluar, universi ka një mënyrë për të bashkuar shpirtrat e afërm, duke sfiduar stereotipet dhe pritshmëritë e lidhura me moshën.

MË TEPËR

Kioske4 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix5 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix5 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix5 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix5 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook